Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segiteni? Nekem...

Valaki tud segiteni? Nekem olyan problémám van hogy van egy samsung galaxy 3 mini okostelefonom kártyafüggetlen. Eddig minden rendben volt vele réggebben t-mobilos simkártyát használtam, aztán vodafonos lettem.

Figyelt kérdés
Szépen müködött is de egyik naprol a másikra a vodafonos karimat ha beteszem valamiért nincs téreröm,hivásnál azt irja ki hogy az adathálozat nem elérhetö. de ha t-mobilos simkártyát teszem be ott meg minden müködik. na ez miért van,hogy lehet orvosolni? lehet hogy valamit elnyomtam?
2012. dec. 4. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Netezni tudok rajt csak hivni nem meg hivást fogadni és sms-t sem.T-mobilos kártyával jó minden csak vodással nem,eddig jó volt az is valamit elnyomhattam.Ki mutatja hogy vodás kártya van benne csak hálozat helyett egy kör van és áthuzva.
2012. dec. 4. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!