Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi Note 10 pro...

Xiaomi redmi Note 10 pro Special edition mobilnet probléma?

Figyelt kérdés

Van egy remek Note 10 prom, nagyon fajin telefon de a mobilnetet hol viszi rendesen hol nem. Szóval azt kiírja, hogy 4G+ de a töltés meg sem moccan, viszont van mikor dolgozik mint az angyal. Ha nyomok egy repülő üzemmódot az néha segít de nem mindig. Van mikor működés közben is beáll és felhagy a melóval. A wifi tökéletes, nagyon gyors jól fogja a jelet. Van még akinél ez a probléma jelentkezett? Vagy esetleg erre van valami megoldás vagy ez készülékhiba?

Amiket csináltam : 3x teljes reset, meg párszor reseteltem csak a wifi, mobiadat, Bluetooth de semmi.. visszatér ez a probléma mindig...

Szolgáltató : Telenor, én nem hiszem hogy ezzel lenne gond, a simkártyát próbáltam több készülékkel és nem volt baja.



2021. ápr. 21. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Még egy SIM kártya cserét is beiktathatsz szerintem.

Ha ezt mondod így, hogy eldobálja a hálózatot, akkor ingyen cserélni fogják.

2021. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sok kártyával próbáltam, egyik sem tette a dolgát úgy mint a többi telóba :/
2021. ápr. 22. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!