Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Korlátozva lett az insta...

Korlátozva lett az insta fiókom.(be tudok lépni de ha rámegyek az üzenetekre akkor ezt írja ki “ Közösségünk védelme érdekében korlátozzuk hogy bizonyos műveleteket milyen gyakran végezhetsz el az instagramon.”)Hogy tudom ezt “eltűntetni?”

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Pár hete én is így jártam, de nem tudom miért... állítólag azért csinálja, mert úgy érzékeli, hogy spammelsz (pl. sokat like-olsz egyszerre) és robotnak hisz és lebannol egy időre. De szerintem valami bug miatt is csinálhatja néha, én amikor ezt kaptam egész nap be sem léptem, így nem biztos, hogy te bármi rosszat csináltál volna.


Na, a kérdésre válaszolva:

Nem tudod eltüntetni, meg kell várnod, míg lejár a "ban". Tudtommal ezt sehol nem írja hány órára kaptad, de szerintem maximum egy napig, de az is lehet, hogy csak pár óráig lesz ez. Légy türelmes egyelőre.

(Én másnap már tudtam mindent használni probléma nélkül.)

2021. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. ápr. 21. 20:38
 4/5 anonim válasza:
Szia! Most én vagyok ugyanebben a helyzetben már pár órája... Esetleg meg tudnád mondani, hogy neked mennyi idő alatt javult meg ha megjavult? Köszönöm :)
2021. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 nekem másnap már megjavult, és ugyanúgy tudtam használni mindent:)
2021. máj. 18. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!