Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem reagál a töltésre és nem...

Nem reagál a töltésre és nem kapcsol be a telefonom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egy 1-2 éves samsung telefonról lenne szó, tegnap még működött, semmi jel nem utalt hibára. Viszont amikor egy pár óra után meg akartam nézni egyszerűen nem kapcsolt be. Elkönyveltem annak hogy lemerült, de kipróbáltam 3 töltőt és egyik se tölti. Be sem kapcsol, totál halott az egész. Milyen okai lehetnek?

2021. ápr. 22. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
elromlott
2021. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkumulátor, alaplap, töltésvezérlő, töltőcsatlakozó. Ezek közül bármelyik.
2021. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
vágd földhöz kicsit, 1,5-2 méter magasságból
2021. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az akkumulátor adta meg magát

fontos tudni, hogy minden aksinak van egy élettartalma, ez változó, a telefon aksija átalában csak 1500-2000 töltésig képes áramot raktározni, tehát aksi csere segíthet

Lehet viszont alaplapi a probléma, akkor mindenképp vidd szervízbe

2021. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha alaplapot kell cserélni, akkor ne márkaszervizben, mert egy alaplapcsere 70-80e ft.

Persze ha veszel egy töröttet használtan, abból átrakod az alaplapot, kijössz 15-20e ft-ból.

2021. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!