Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonra lenne érdemes...

Milyen telefonra lenne érdemes váltanom s8-ról?

Figyelt kérdés

A Samsung Galaxy s8-amat valamivel megjelenése után vettem és azóta is az van. Előtte s7-em volt, azelőtt s6-om, előtte note 3, s4, s3..

Szóval végig Samsung-os voltam, de kicsit már unom. Imádtam az összes samsung-om, de ha s9-re váltok semmi előre lépés, s10 szintén ugyanaz mint az s9 szinte csak más kinézet, és minden egy picinykét jobb.

Ugyanazok a funkciók, ugyanazok a menük, ugyanaz a bosszantó 2 év android támogatás, beégett kijelző..


Mindenképp használtat szeretnék mert az újjal (mint most az s8-ammal) is rengeteget buknék.

iPhone kizárva.


Gondolkoztam elsőnek a Huawei P20 Pro-n, de nem tudom előre lépés lenne-e egyáltalán. A másik ami most feljött, az a Google Pixel 3 (XL), aminek nagyon tetszik a külseje is, ikonok is, kamerája is, meg azt hiszem android 11-12 is lesz rá.


Igazából az igényeim:

-Ne számítson visszalépésnek az s8-ról

-Jó kamera

-Használtan nem drágábban lehet találni mint amit fent kettőt is említettem

-Nem érdekel a kijelző minősége, csak ne égjenek be rajta dolgok ha 1 óránál többet használom a fényerőt 50+ százalékon..


Miket tudnátok ajánlani?

Nem sűrűn váltogatok telefonokat, 1-2 évet biztos szeretném használni.



2021. ápr. 25. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Újabb xiaomi telefont,húgomnak olyanja van és nekem jobban tetszik a felülete.LG G8 is nagyon szép.

Nekem amúgy S8-am van és szerintem ez bőven elég,igaz újabb játékokat nem bírja,mert gyorsan melegszik.

Igényeid nagyon bírom,ne legyen visszalépés,de google pixel 3 pont az :D

Amúgy ha csak a kinézet miatt váltanál,mert "unalmas" akkor vannak témák,azok feldobják a telefont,és a beégés ellen is segítenek,mert váltogatod a hátteret.

Nem sűrűn váltogatod a telefonokat,de 1-2 évente cserélgeted,ez jó :D

2021. ápr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, kötekedj csak, biztos unalmas az élet arrafele :D


A pixel 3 xl-ben jobb a processzor és több ram is benne. Újabb is, sokkal tovább kap frissítést, és benchmark-okon is felmossa a padlót az s8-al. Valamint a kamerát szerintem ne is említsük mennyivel jobb.

Igen, nem sűrűn váltok telefont mert már vagy 3-4 éve biztos megvan az s8. Mivel most használtat vennék, benne van hogy tönkremegy vagy bármi, így annak örülnék, ha LEGALÁBB 1-2 évet használhatnám.

A samsung-ot már minden téren unom, hosszú évek után előfordul az ilyen.

Ezt egy béna dedós téma nem fogja megoldani, azt meg végképp hogy már frissítést sem kap.. Bár samsung-nál UI, funkciófejlődés sincs nagyon ha kapna is frissítést.


Megnézem az általad írt telefonokat, bár a Xiaomi-knak nekem nagyon gagyi a menüje, ikonjai, felülete.

Esetleg a Nokia 8.3 5g milyen?

2021. ápr. 25. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akartam kötekedni,de megemlítettem,hogy milyen érdekesek az elvárásaid :D

A nokia 8.3 5g nem rossz telefon,viszont kijelző terén nagy visszalépés lenne,tudom hogy mondtad a kijelző nem érdekel,csak ne égjen be,de az amoled QHD kijelző az elég jó cucc,főleg ha szeretsz fotózni.Ja és az 5G az lehet pénzkidobás,hacsak nem tervezel előfizetni rá.Hardware-ban viszont jobb.Az android pedig alap android kinézet,a google pixelen is ilyen van,nem nyúltak hozzá.

2021. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Hidd el, ennyi év csúcskategóriás Samsung után csak valami Iphone tűnhet minőségi váltásnak, minden más visszalépés lesz. Főleg a Nokia pl...
2021. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!