Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel lehet törni telefon...

Fel lehet törni telefon adatait úgy, ha példaul instagramon valaki rád ír te pedig válaszolsz?

Figyelt kérdés

Semmi link, csupán elfogadod magát a beszélgetést.


Annyi hiper szuper csalók vannak már, hogy megbántam hogy egyáltalán válaszra méltattam egy idegent... viszont most más belém hozta a frászt. :D


Csak közös wifin keresztül lehet feltörni pl a google fiókomat vagy esetleg úgy is ha csak beszélgettek?


Köszi a válaszokat! Feltörés mentes napot! ;)


(A tag egyébként külföldi... elvileg...) :D



2021. ápr. 29. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nagyon profinak kell lenni, fel kell törni a két végpontot, a titkosítást (gondolom van), és akkor még foltozatlan súlyos sebezhetőséget kell találnia a telefonban...(Nem vagyok szakértő, de szerintem kb így lehet.)

iOS-en is és droidon is nagyon kevés az esélye, hogy ilyet valaki tudna csinálni.

2021. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"és akkor még foltozatlan súlyos sebezhetőséget kell találnia a telefonban..."

meg ugye módot keríteni ennek a kihasználására

2021. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!