Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állíthatom be az ios...

Hogy állíthatom be az ios iphone készüléken hogy egyszerre több alkalmazás is futhasson?

Figyelt kérdés
Szól a zene olvasnék könyvet felhőböl de ha rám írnak bezárja a felhőt. Ha megnyitom a könyvet bezárja a chettet. Pl sms-t kapok megnyitom akkor bezárja a böngészőt amiben épp írok. Iphone se1 az akkumulátor az újnál jobb állapotban van mert gold baterire cseréltem.

2021. ápr. 30. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból képes (volt) erre, csak a mai alkalmazásokhoz már kevés benne a RAM. Szóval nem beállítás kérdése.
2021. ápr. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a RAM a ludas.

Pedig elvileg 2 GB van benne...


Egy kényszerített újraindítást csinálj, hátha az segít valamit (töröl néhány cachet, ilyesmit)

Tartsa megnyomva egyszerre az Altatás/Ébresztés gombot és a Főgombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el mindkét gombot.

2021. ápr. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
Ezek nem RAM zabáló alkalmazások. Ne vicceljünk már, hogy sms, chat stb-re kell 2 GB, nem android. Fiam ugyanilyen telefonon megnyitott vagy 20 alkalmazást, hogy kicsesszen velem, nekem kellett mindegyiket bezárnom, volt játék is köztük, semmit nem zárt be, nem volt probléma vele. Más lehet a gond, csináld, amit írtak előttem első körben, aztán meglátod. A Gold bateri meg valami ebayes cucc? gyári minőséget nem fogja elérni, semmi más fajta akku, legyen ráírva akármi.
2021. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Le szoktam állitgatni minden háttérben futó appot de csak a böngésző (1 felhő a dropbox) meg a soundcloud mert nem tárolok zenét a készüléken. És van vagy 70 képem de majd törlök párat. Amúgy 8gb szabad helyem van. Ilyen fő appok vannak még de amikor kell rögtön zárom is be mint az authenticator steam, discord, az értesítések le vannak tiltva csak a 3 fő appnál nem. Facebook massengert nem használok, legalábbis nem telefonon. Androidnál rootolnám a telefont belépnék a fejlesztői lehetőségekbe és pioritást állítanék az appoknak. de 5 éve nem használok androidot.
2021. ápr. 30. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!