Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha véletlenül...

Mit tegyek, ha véletlenül kitöröltem egy gyári alkalmazást? Hogyan állíthatom vissza?

Figyelt kérdés

LG G4 okostelefonon kitöröltem a QuickMemo-t és a Rádiót is. Nem találom az alkalmazások között. Nem tudom hogyan kéne ezeket visszaállítani, mert először van LG telefonom és még barátkozok vele

Köszönöm a segítséget előre is :)



2018. jan. 9. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A gyári alkalmazásokat nem lehet kitörölni. Pláne nem véletlenül.

Ahhoz kicsit komolyabb dolgokat kell csinálni, hogy ki lehessen törölni, de aki ennyire bele szokott menni a dolgokba azok tudják azt is, hogyan lehet visszaállítani.

2018. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Gyári alkalmazást nem lehet törölni

.

2018. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Már hogy a fenébe ne lehetne. Némelyiket akár root nélkül is, a fontosabbakat persze csak azzal.

A pótlásuk problémás, főleg a rádió. Ha én így járnék, felvenném a kapcsolatot egy ilyen telefon tulajával és szépen megkérném, hogy mentse le az apk fájlt és küldje el. Így simán visszarakható.

2018. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor mondjam azt, hogy "szolgáltatást".

Csak a widgetet akartam a kezdőképernyőről eltávolítani, de a teljes alkalmazást kitöröltem

2018. jan. 9. 12:11
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Gyári az azért gyári, mert nem törölhető. Ami csak pluszban rá van telepítve előre neked, azokat meg play áruházban mind megtalálod.
2018. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A gyári azért gyári, mert gyári. :)

Ezek lehetnek rendszer alkalmazások és telepítettek, valóban, de attól még a gyártó által lettek feltéve és így "gyárinak" minősül az is, ami nem magának az android rendszernek a része. Ezek bármikor eltávolíthatóak. Például a Youtube ha nem rendszeralkalmazás, gond nélkül törölhető, nem okoz semmi problémát, vissza is rakható később.

A rendszeralkalmazások valóban nem törölhetőek, de csak root nélkül. Azzal viszont már bármi és igen, könnyedén használhatatlanná tehetjük magát az android rendszert, ha egy létfontosságú részét tüntetjük el, de sok felesleges dolgot viszont minden probléma nélkül le lehet törölni véglegesen.

A Rádió annyiból problémás, hogy készülék specifikus. Azt sajnos nem lehet csak úgy letölteni.

2018. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Biztosan van hasonló alkalmazás rádióra is. Fel kellene venni a kapcsolatot a gyártóval akkor, vagy a márkaképviselettel, ott tuti meg lehet oldani.
2018. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A korábbi telefonomon elég fapados volt az FM rádió alkalmazás, szerettem volna lecserélni, de semmit nem találtam, ami működött volna. A Play-en egyetlen egy volt, jó drága és az sem volt használható.
2018. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Letöltöd a hozzá való gyári romot, és az Lg flashtoollal újra rakod.
2018. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te kérdezted két napja a QuickMemot? Arra válaszoltam, nem sikerült?
2018. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!