Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor van értelme venni egy...

Mikor van értelme venni egy olyan telefont, amit donornak használnál?

Figyelt kérdés
Van egy androidos okos telefonom, és az a helyzet, hogy vennék mellé egy donor telefont - ami nyilván ugyan olyan típusú mint ez a telefon - és a donor telefonból emelném ki azt, ami kéne nekem. Azonban eljutottam egy olyan logikai problémához, hogy ha vennék is egy donortelefont, ami alapból működik, akkor mi a tökömért szedném széjjel, és használnám inkább azt, hisz sokkalta jobb állapotban van, mint amim van. Sajnálatos módon semmilyen üzleti cél nem lehetséges, mivel ez a telefon nem ritka, sőt, nem keresett. Szóval erősen gondolkodom, hogy egyáltalán hagyjam az egészet - tartalék telefon lenne - vagy ruházzak be egy "donorra" és használjam inkább azt / szedjem ki belőle azt, ami jó, és szereljem be az én készülékembe. ( A telefon még kijövetelkor sem rendelkezett IP védettséggel, szóval ilyen téren nincsen semmi gond). Ez még abban az időben készült, amikor még könnyen széjjel lehetett szedni az okostelefonokat.

2021. ápr. 30. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van értelme ha olyan alkatrésze jó ami a tiedbe nem.

Mondjuk a te telefonod kijelzőke betörik, a donoréban meg jó a kijelző, de se az akkija nem jó se az alaplapja nem és rommá van karcolva törve is a háta.

2021. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a donor dolgot.

Én donor helyett eladom a telefont amíg jó, és veszek másikat, ami egy ideig szintén jó.

2021. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!