Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van értelme újonnan iMac-et...

Van értelme újonnan iMac-et és Macbook Pro-t venni, ha nem értek hozzá és kizárólag csak netezésre használnám? Viszont Apple fan vagyok.

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy ezeket altalában munkára használják, pl videóvágásra meg ilyet. Én nem használnám ilyenekre, csak átlagember vagyok, amúgy kőművesként dolgozom. Szóval csak neteznék rajta, Facebook, Youtube meg ilyesmik.

De Apple fan vagyok és van pénzem ilyenekre.



2020. okt. 11. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Értelme nincs, de ha rajongasz az Apple termékeiért, és tele vagy pénzzel, akkor számodra jó választást jelentenek ezek a termékek.
2020. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%
Ha van rá pénzed, akkor nem mindegy? Vedd meg, ha tetszik. :) Nem kőbe vésett szabály, hogy csak erre meg arra használhatod.
2020. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom: Ha van elég pénzed akkor nem mindegy? :D

Ha van monitorod, akkor elég egy Mac Mini is, nem kell iMac. Én 10 éve használok Minit és bőven-bőven elég netezésre, videózásra, képszerkesztésre, stb. stb.

Ha a mobilitás a lényeg és tényleg csak kisebb teljesítmény kell akkor nem kell Macbook Pro-t venni, elég egy Macbook Air is!


az, hogy csak munkára jók, csak a gyakorikérdéseken többségben lévő Mac-ellenesek dumája.

2020. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ennyiért szerintem nincs értelme.

Nálunk van egy közös használatú imac, így amikor laptopot vettem magamnak, logikus volt egy macbook, szeretem is, akkumulátora is pöpec, könnyű is, sokat is hurcolászom mindenfele. Viszont asztali gépet eleve hackintoshnak építettem, mert egy imac feleslegesen drága lett volna.

Én a helyedben egy ipaden gondolkodnék el.

2020. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Nincs. De ha van rá pénzed, akkor arra hajítasz ki pénzt az ablakon amire csak akarsz.
2020. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
aki azt mondja hogy nincs az még nem használt Mac-et elég ideig....
2020. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

IPad nem tetszik, nem szeretem a táblagépeket. Ugyan az, mint egy telefon, csak nagyban. Akkor kár inkább egy laptop kéne.

A Mac Pro-n is gondolkodom

2020. okt. 11. 20:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mac Pro-t tényleg ne vegyél - kivéve ha tényleg van ennyi elverendő pénzed.

az iMac Pro is mocskos módon erős, leveri néhány mutatóban a Mac Prot.

De egy sima iMac is bőven elég általábnos használatra.

De a sima iMac kimaxolt konfiggal is visz mindent mint a piros hetes! :D

2020. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A fanság nem mérhető pénzben így erre nem lehet válaszolni. Ha van elég kereted és pusztán a netezésre is ki tudsz fizetni 100-150-200% felárat, hát akkor hajrá :D
2020. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sima iMac bőven elég erre. Macbook akkor kell, ha hordozható is kell, bár hordozható FB/Youtube eszközre én is az iPad-et mondanám, és nem, nem olyan, mint egy nagy telefon, főleg ha veszel hozzá touchpad-os billentyűzetet, szinte egy kis MacBook lesz belőle (a felhasználási területeden mindenképpen).


MacPro-n ne gondolkodj, nagyon overkill a feladatra, feleslegesen terheled a bolygót, ha ilyenre használod. :-)

2020. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!