Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kisebb méretű telefonok?

Kisebb méretű telefonok?

Figyelt kérdés
Magasság 13-14cm maximum, szélesség 6-7. A keret olyan 50k körül lenne, netezésre, zenehallgatásra, fényképezésre használnám. Kritériumnak kb annyi, hogy legyen 64gb belső tárhely.

2021. máj. 1. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ilyen kicsiben már nincs manapság Androidos, csak iPhone, azt viszont nem kapsz 60 ezerért, max. használtan!
2021. máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is erre jutottam, de mondom hátha.
2021. máj. 1. 08:02
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Használtan tudsz venni.

Samsung Galaxy S10e (7x14cm)

Samsung Galaxy S9 (7x15cm)

Google pixel 4 (7x15cm)

Galaxy S8 (7x15cm)

Xiaomi Mi6 (7x14,5cm)

2021. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Csak úgy kíváncsiságból: a 3db lepontozó miért is pontozta le a 3as választ, amiben a kérdező által megadott paramétereknek megfelelő telefonok vannak felsorolva? Ha valaki veszi a fáradtságot és a kérdezőnek válaszol úgy, hogy utánanéz - akár a kérdező helyett - az lepontozást kap? Értem én, hogy ez a gyk, ne számítson itt köszönetre senki, de a pofátlanságnak is van határa (illetve mint látható nincs).
2021. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan a 3-as ajánlataiból tetszett meg a google pixel, valószínűleg azt is fogom venni. A gyk már csak ilyen.
2021. máj. 2. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!