Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem gyártanak kisebb...

Miért nem gyártanak kisebb kijelzős telefonokat manapság?

Figyelt kérdés
Kb. minden ismerősöm arra panaszkodik, hogy nem éri át a kijelzőjét. Nekem is 12,7 cm-es képátló, amit egy kézzel még átérek. Ennek ellenére 2 Gb ramnál többel androidot nem nagyon kapsz ekkora vagy kisebb képátlóval.

2018. febr. 27. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert az alap alkalmazasoknak eleg a 2Gb..

Aki jatszani akar rajta az meg ugyis nagyobb kijelzost vesz ,amiben tobb ram van.

2018. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elég 2 Gb ram a laggolás mentes futáshoz?
2018. febr. 27. 21:35
 3/13 anonim válasza:
Nekem 6 colos és 4 GB ram
2018. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mármint nekem most Moto G5-öm van, ami helyett pont újat keresek, és itt alapból 1,5 Gb-ot eszik a rendszer, még akkor is, ha nem indítottam el semmit.
2018. febr. 27. 21:37
 5/13 A kérdező kommentje:
(3 Gb-os model), és azért vennék újat, mert nagyon megbízhatatlan telefon. De nem találok ilyen kis kijelzővel, ekkora rammal mobilt.
2018. febr. 27. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert jobban fogynak a nagyobb méretű telefonok. És a legtöbb felhasználónak megér annyi "kényelmetlenséget", hogy nagyobb képernyőn nézhessen videókat, stb., meg van akinek akkora a keze, hogy neki meg kényelmesebb a nagyobb telefon.

Akinek meg a kis méretű telefon lenne a kényelmes az meg le van sz*rva. Vagy valami ezer éves hardverekből összekukázott vackot lehet venni olcsón, vagy drágán egy használható telefont. A kettő között meg ott vannak a régi, kisméretű "csúcs" modellek a használt piacon.

2018. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tipusfuggo...pl a Samsung stabilabban kihasznalja a 2Gb ramot mint pl egy Moto..

Nekem Huawei P8 Liteom van 2Gb rammal.

Minden szaggatasmentes megy,pedig en terhelem rendesen.

2018. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
36%
Sony xz1 compact! 4gb ram 4,6 colos képernyő, 19/8 mpx kamera.
2018. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

... mitol megbizhatatlan a moto g 5? Veletlenul pont egy ilyen van a kezemben most is, de nem tapasztaltam semmi ilyesmit.


Egyebkent hely-korlatai is vannak a rengeteg RAM beleepitesenek, a sok memoria plusz aramot is igenyel, igy aztan a kisebb telokba nem fer annyi. Az ujabb android (meg az IOS is) viszont szereti ha van hol rendezkednie, ugyhogy a kis telefon sajnos a jelenlegi akkutechnologiaval nem megy.

2018. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

Sorolok neked jópárat!


-Sony Xperia Z1 Compact, 4.3

-Sony Xperia Z3 Compact, 4.6

-Sony Xperia Z5 Compact, 4.6

-Sony Xperia X Compact, 4.7

-Sony Xperia XZ1 Compact, 4.7


-Samsung Galaxy Alpha, 4.7

-Samsung Galaxy A3 2016, 4.7

-Samsung Galaxy A3 2017, 4.7

2018. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!