Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Youtube videó laggol(akad)...

Youtube videó laggol(akad) nagy felbontáson?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy samsung galaxy a71-et, viszont azt vettem észre, hogy laggolnak nállam a youtube videók. 480p-ig tökéletesen megy, viszont az fölött(720p & 1080p) nagyon elkezd akadni. Nem úgy hogy megáll, tölt egy kicsit a karikával, hanem rendesen hallom a hangot, viszont félmásodpercenként látok kb. 4 képet. Ez nem csak az alkalmazásnál van így, hanem a weboldalon is. Biztos nem a netemmel van a probléma, elég jó netem van, más telefonon megy a fullhd.

2021. máj. 3. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint ez ennyit tud.
2021. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem. Egy barátomnak is ez van, valamint néztem 4k teszteket, amiken kitűnően szerepelt...
2021. máj. 3. 19:17
 3/5 anonim válasza:

A Samsung Galaxy A71-nek képesnek kell lennie 1080p-s YouTube videók lejátszására. Akkor lehet ezzel gond, ha nem a YouTube alkalmazást használod a videók lejátszására, hanem egy böngészőt, például a Google Chromeot.


Javaslom, hogy használd a YouTube alkalmazást és ha tényleg jó a neted akkor ezen a telefonon simán menni fognak a videók 1080p-ben.

2021. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mobilnetet vagy WiFit használsz? Valószínűleg a YouTubeval van baj mert amióta frissítik ilyen béna. Használd a YouTube vancedet nincs vele semmi probléma és még sokkal jobb is.
2021. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!