Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért dob ki minket az Instagram?

Miért dob ki minket az Instagram?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy Instagram fiókunk amit ketten használtunk, egyszer csak azt írta hogy furcsa jelenséget észlelt elkérte a telefonszámom és kérte hogy erősítsem meg hogy én voltam. Ez megtörtént azonban a fiókhoz már nem tudunk hozzá férni, azt írja 24 óra múlva próbálkozzunk újra. Éppen ezért csináltunk egy másikat ahol ugyanúgy megtörtént ez a dolog csak ezúttal egyből visszaengedett. Van tippem miért lehet de nem tudom pontosan. Első kérdés az hogy tudok e valamit csinálni az előző fiókkal másik kérdés hogy meg tudom e akadályozni valahogy ezeket. Előre is köszönöm a segítséget

2021. máj. 4. 08:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!