Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem és mikor?

Melyiket vegyem és mikor?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy iPhonet. Rólam tudni kell, hogy imádom a kütyüket, de sajnálom kicsit azt a rengeteg pénzt amibe kerülnek, így mindig egy előző modellt veszek olcsóbban. Most egy felső kategóriás Android telefonom van, 3 éves, anno akkor vettem meg jó áron, amikor kijött a következő modell.



A kérdésem az lenne, hogy érdemes lenne megvenni az iPhone 12-t? 700€ a 11 és 860€ a 12. Megéri az árkülönbség? Ad annyi pluszt? Vagy inkább várjak amíg kijön a következő és vegyek akkor 12-t? Esetleg 12 mini? Bár most elég nagy a telefonom, nem tudom hozzá tudnék e szokni a kisebbhez. Sokkal jobban tetszik a 12 designja egyébként, mint a 11-é.



Meddig lehet használni egy iPhonet? Ha ennyit kiadok érte jó lenne 3-4 évig használni. Ez az androidos ugye 3 éves de már sűrűn fagy, amúgy baja nincs, de ez elég bosszantó.

Igaz, hogy vilaggarancia van rá? Ha megveszem itt külföldön és hazaköltözök később élni fog a garancia?


2021. máj. 7. 08:20
A kérdező szavazást indított:
iPhone 11 most
iPhone 12 most
iPhone 12 később
iPhone 12 mini most
iPhone 12 mini később
Menj a p.csába 😁
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a 12 mini tetszik a legjobban, nekem most iphone 7-em van, már vagy 5 éves, semmi baja nincs, csak kicsit koppottas. :)
2021. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Meddig lehet használni egy iPhonet? Ha ennyit kiadok érte jó lenne 3-4 évig használni"

Addig fogod is, ha nem unod meg.


"Igaz, hogy vilaggarancia van rá? Ha megveszem itt külföldön és hazaköltözök később élni fog a garancia?"

Nem.

2021. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis a garancia élni fog, de azt csak a vásárlás országában tudod érvényesíteni
2021. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Timi_R75 ***** válasza:
37%
A menj a pxcsába egy őszinte válasz, én ezt választom. Ez azt jelenti, még arra is képtelen vagy, hogy kbsztt sok pénz elköltése mellett minimális döntéseket meghozzál.
2021. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ment a Pipa! Egyrészt igazad van, másrészt ha ismét androidos telefont vennék, tudnék dönteni. Ez azért nekem most más, nem tudom hogy iPhonet is érdemes e korábbi szériát venni.
2021. máj. 7. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak 3 évre használnád a telefont, szerintem felesleges egy iPhone-t venned. Egy vele egy árú androidos is simán bírja 3 évig.

De ha mégis iPhone kell, akkor elég neked a 11 is.

2021. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Timi, hát külföldön érdekes lenne forinttal próbálkozni. 😅
2021. máj. 7. 10:03
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem éri meg Ifone-t venni, inkább vegyél NAVON-t, de te tudod...
2021. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A 11 és 12 árkülönbség vastagon megéri, de ha neked a 11 is jó minőséget hoz (amúgy tök jó teló, sőt nekem a Xr is nagyon tetszik, nagyon jó telefon), akkor felesleges kifizetned.
2021. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!