Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon félek mit csináljak?

Nagyon félek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kaptam egy furcsa emailt a napokban hogy egy hackernek teljes jogosultsága van a telefonomon és mindent lát amit csinálok, hozzáférése van. Ugye ilyen nem fordulhat elő? Rendőrség ezzel nem foglalkozik, csak én nagyon félek
2021. máj. 7. 15:00
 1/6 anonim válasza:
97%

Szerintem ha félsz állítsd vissza a gyári beállitásokat. Lehet megnyugtat.Vigyázz mert az kitöröl mindent képeket , zenét stb.

De miért hekkelné meg valaki a telefonodat.?

2021. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CreativSync válasza:
100%
Ha nem a google-től kaptad ugy hogy bejelentkezési kisérlet akkor nem kell félned. Ha valaki ezt csinálná akkor nem küldene emailt.
2021. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lát semmit. Nekem is elküldte, hogy hónapok óta figyel és látja, ahogy felnőttfilmeket nézek, holott ilyenre november óta nem volt példa, képzelem mennyire figyel. Töröld ki és ne nyisd meg a linket, ha van benne.
2021. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
94%
Ez nem az a hülyeség, ami mostanság nagyon megy a face-n? Tesóm is megkapta ezt az üzenetet, amúgy egy kamu, le kell sz.rni, valami paraszt szórakozik, mert nincs értelmes elfoglaltsága. Ha nagyon félsz miatta akkor tiltsd le aki küldte és cserélj jelszót, de ezek kamuk szoktak lenni.
2021. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt az emailt rengetegen megkapták.

Ne foglalkozz vele. Csak töröld, és felejtsd el!

2021. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia hagyd figyelmen kivul nem valószínű hogy hizzafer, azért írta mert ha vevő leszel erre el tud kezdeni zsarolni és ilyesmi beteg emberek az ilyenek
2021. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!