Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet még kapni valahol új...

Lehet még kapni valahol új iphone x-et?és ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik az iphone x dizájnja,és a mérete is pont tökéletes,mert nekem már az iphone 11 túl nagy.a neten sehol nem találtam.esetleg mediamarkt-ban,vagy euronics-ban,vagy gsm boltokban lehet még találni?használtat semmiképp nem szeretnék.

2021. máj. 8. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem, de ha konkrétan a széles notch tetszik rajta, az iPhone 12 Mini is ilyen, de kisebb nála!
2021. máj. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a széles notch tetszik,hanem a hátulja,főleg fehérben.az egyik ismerősömé volt a kezemben,és a mérete pont tökéletes volt.akkora kb mint egy iphone 6s,de a kijelzője sokkal nagyobb.használtan megéri venni?megnéztem gsm boltok kínálatát,és 100ezer forintért lehet kapni 85% akkuval,csak kicsit félek a használttól,mert nem tudni hogy az előző tulaj mennyire vigyázott rá.
2021. máj. 8. 01:01
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

2018 szeptemberéig gyártották.... nem valószínű, hogy van még új. Ami van bontatlan, az gyűjtőknél van csak.

A 11 pro és a 12 ami méretben pont akkora.

2021. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyit sajnos nem tudok érte adni. Max 180 ezer.akkor marad az iphone se 2020. Egyébként az hogy lehet hogy neten még mindig találni új iphone 7-et,meg még 6s-t is akár?
2021. máj. 8. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Xs nem jöhet szóba? Használtan azt megéri megvenni.
2021. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
néztem van újonnan iphone xs,de 230ezer... szerintetek ha gsm boltban veszem használtan,akkor az garancia arra hogy jó is lesz,vagy ott is átverhetnek?
2021. máj. 8. 16:10
 7/8 anonim válasza:

látjátok amúgy ennél a kérdésnél az időket?

tökre mások..O_O

2021. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz, #7-es? Szerinted a kérdést és az összes kommentet ugyanabban a percben meg lehet írni, és meg is kéne??! 😓🤦‍♂️
2021. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!