Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a telefonom...

Miért nem érzékeli a telefonom a mobilhálózatot?

Figyelt kérdés
Már két éve ugyan az a telefonom van, ugyan az a kártya. Ma reggel óta azt írja, hogy nincs hálózat. Tegnap este még volt, lemerültem, reggel bekapcsoltam és azóta nincs. Átraktam a kártyát másik telefonba és van jel, szóval a kártya működik. Ennek a telefonnak ami nem érzékeli is volt kint az udvaron egy-kettő, de bent a házban semmi. Pedig eddig volt, ha nem is tele de volt. Mi lehet a probléma? Próbálkoztam állítgatni ezt meg azt, amiket találtam az interneten, hogy segíthet, de nem használt semmit. Elromlott volna a telefonom? Már számtalanszor újra indítottam, próbálkoztam csatlakozni a hálózatra de azt írja hogy a kijelölt hálózat nem érhető el. Mivel hétvége van így jelenleg nem tudok szervizbe menni. Érzékeli hogy van benne kártya és hogy milyen hálózatra kéne csatlakozni de valamiért nem tud. Valaki nem járt hasonlóképpen? Van erre megoldás?

2021. máj. 8. 19:22
 1/6 Fsms ***** válasza:
Ez szerviz lesz. Telefon lesz rossz.
2021. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telefonban másik simmel mi a helyzet?
2021. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyan az, kint az udvaron van jel. Bent a házban semmi
2021. máj. 9. 09:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy mindenhol máshol van jelem kivéve bent a Házban a pároméknál. Eddig volt. Egy másik telefonba raktam a kártyát és azzal volt a házban jel. Az én telefonommal viszont nem, de amint kimentem azajtón lett jel, mindenhol máshol van.
2021. máj. 10. 07:15
 5/6 Fsms ***** válasza:
Sajnos a jelfogó képessége a telefonoknak eltér. Simán lehet, hogy ez a gond. Az Apple iPhone nal is volt korábban ilyen gond.
2021. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen csak sajnos az a probléma hogy nem váltottam telefont, és egyik napról a másikra gyengült meg a jelem. Van ahol teljesen nincs jelem de eddig volt egy kettő, ahol meg közepes jelerősségem volt ott néha elmegy. Írtam a szolgáltatónak is e-mailt. Azt írták hogy náluk rendben van minden, rakjam másik telefonba, hadlám a kártyával vane gond, vagy menjek be és adnak új kártyát ugyan azzal a számmal. Telefont nem terveztem cserélni hiszen még nagyon jól működik. Csak ez az egy problémám van vele.
2021. máj. 11. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!