Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonomon egyszerre...

Ha a telefonomon egyszerre wifi és mobilinternet is be van kapcsolva, és úgy netezek, akkor ténylegesen melyiket használja?

Figyelt kérdés
Tehát ilyenkor terheli a telefonszámlámat az adatforgalom?

2017. júl. 30. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha van WiFi ott ahol vagy akkor a wifit használja, de amint kilépsz a wifi hatósugarából átvált mobilinternetre.


Remélem segítettem :D

2017. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor automatikusan a wifi-t. A mobilnet olyankor nem megy, ha kijössz a wifi hatóköréböl, akkor fogja a 4g-t a teló.
2017. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyessel egyszerre, és szinte szó szerint ugyanazt mondtuk. :D
2017. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha nincs wifi amire tudna csatlakozni akkor igen. Ha van wifid, és megy a net is, akkor szerintem wifit használod...viszont Be lehet állítani az automatikus váltást. Amint a telefon tud csatlakozni wifire akkor a mobilnetről átvált arra, és így fordítva, amint nincs wifi mobilnetre kapcsol..
2017. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
42%
na mire leírtam és oda jutottam hogy elküldjem, leírták előttem páran xd
2017. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyenkor, mint előttem írják, a wi-fit használja az okostelefon. Nálam, automatikusan wifire csatlakozik (ahol korábban is), még a wifi opciót sem kell bekapcsolnom.

2017. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"wifi és mobilinternet is be van kapcsolva"


Attól függ hogy éppen van-e wifi vagy mobilnet fedettség.

2017. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!! (Én zöldet adtam az összes válaszra)

Igen tehát úgy értettem, hogy egyszerre van működőképes wifi és mobilnet lehetőség is, teljesen egyenlően, és mindkettő bekapcsolva, és hogy ilyenkor melyiket preferálja a telefon.

2017. júl. 30. 23:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapértelmezetten a WIFI az elsődleges.
2017. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
WIFI-t, de pl nekem van turbo letöltés lehetőségem, hogy egyszerre használja a 2-t.
2017. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!