Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit kell várni egy telefon...

Mennyit kell várni egy telefon függetlenítésére?

Figyelt kérdés

Telekomos telefon, kértem a szolgáltatónál, hogy függetlenítsék. Jött sms, hogy nincs kódjuk hozzá, fel kell venniük a gyártóval a kapcsolatot, várjak.

Van egy érzésem, így akarnak csak kibújni ez alól, pedig jogszabály szerint kötelességük lenne függetleníteni.

Utánanéztem, elég sok megoldás lenne függetlenítésre, nem hiszem el, hogy ők nem rendelkeznek a telekomnál ilyesmivel.

Forduljak a Nemzeti Hírközlési Hatósághoz?



2021. máj. 11. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Varjal. 30 napjuk van tudtommal a fuggetlenitesre.
2021. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jézuska, az nem kevés, azt hittem azonnal meglesz.
2021. máj. 11. 09:28
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem bújnak ki alóla, így van ez sokszor és sajna nem azonnal van meg.
2021. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól játszadoznak az emberek idejével. Nem véletlenül. Ezek után még ha ingyen adnák, se kellene Telekomos cucc, semmi.
2021. máj. 12. 05:19
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ebben mondjuk igazad van, de úgy tudom, hogy már csak független cuccok vannak,legalábbis egy másfél éves tabletjük megy voda kártyával.
2021. máj. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, ma meg is jött a kód, kellett nekem hisztizni. :)

Csak olvastam, ki mennyit várt rá, elkezdtem szívbajoskodni.

2021. máj. 12. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!