Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan az...

Lillus23 kérdése:

Miért merül ilyen gyorsan az Apple Watch Series 4-em?

Figyelt kérdés

Használtan vásároltam a készüléket, az akkumulátor kapacitása elvileg 96%, még nagyjából 4 órát bír egy töltéssel. Beállítottam már rajta mindent, amit különböző cikkekben olvastam, telepítettem a legújabb szoftvert, factory, illetve hard reseteltem is, valamint párosítottam új eszközként, de semmi nem segített.

Valaki tud esetleg tanácsolni valamit? Ezt érdemes lehet bevizsgáltatni szervizben?

Köszönöm szépen előre is!



2021. máj. 13. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Négy órát bír egy töltéssel? Téged átvertek. Nekem ugyanilyenem van, két, két és fél napot bír, egy töltéssel. Mondjuk nem is használtan vettem, valami ismeretlentől.
2021. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, négy órát. Viszont mikor megnézem az órán az akkumulátor kapacitását, akkor 96%-ot ír maximális kapacitásnak. Nem tudom, hogy ez mutathat fals adatot, viszont valószínű nem az akksikval lesz a problma akkor. Szoftveres problémára gyanakszom, ezért nem tudom, hogy érdemes-e szervizbe vinnem bevizsgálásra.
2021. máj. 13. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lehet, mert ez így nagyon nem normális.
2021. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként neked melyik szoftver van rajta? Én telepítettem a 7.4.1-et, és több fórumon is olvastam, hogy nagyon durván lecsökkent miatta az akksi teljesítménye.
2021. máj. 13. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes szoftverfrissítéskor előjön ez a "gyorsabban merül" dolog, de olyanról még nem hallottam, hogy 4 órát bírjon egy óra. Itt valami nagyon nincs rendben...
2021. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
És egy hónapos újonnan vásárolt S6-nal normális az egy nap üzemidő? És az akkumulátor állapot 98% már most..
2021. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: az egy napos üzemidő átlagos használat mellett nem normális. Persze ha 5-6 órát edzel vele egy nap, akkor az. Felhasználástól függ.

Az akku degradálódását meg úgy tudod csökkenteni, hogy nem hagyod teljesen lemerülni az órát, 20%-nál már felrakod a töltőre és le is veszed, ha feltöltött. Éjszakára lehetőleg ne hagyd rajta!

2021. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7: átlagosan használom csak, semmi edzésre nem használom csak az alap dolgokra.. idő megnézésére és üzenetek megnézésére van csak használva..


Általában csak 1-2 órát van töltőn és 20-30%-nál felrakom már töltőre és éjjelre soha nem marad úgy.. és mégis nagyon gyorsan lemerül..

2021. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!