Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlasz?

Milyen telefont ajánlasz?

Figyelt kérdés

Max 60ezer forint

Szép Teljes képrnyős mint pl a Huawei p40 lite-nak.


Bírja az erős játékokat

És nagy telefon legyen

(+az sem ártana kicsit azért jobb képeket csinálna)


Köszi



2021. máj. 14. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Redmi note 9-et nem ajánlom
2021. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De én azt kérdeztem milyen telefont ajánlasz.
2021. máj. 14. 10:21
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

Én BIZTOSAN NEM az itteni, 90%-ban szinte bizonyosan nem telefonos szaküzletben dolgozó, "laikus" emberekhez fordulnék, hanem 1. ha félek a vírustól, akkor manapság mindennek utána lehet járni az interneten (minden paraméter fennvan, egyedül nyomkodni nem lehet őket online - lehet, hogy már ilyet is lehet, valami szimulátorral - de én ilyen oldalt nem ismerek 2. ha nem félek (vagy ha be vagyok oltva 2x, és letelt a mittudoménhány hét a 2. szuri után), akkor bemennék a szaküzletbe, elmondanám a korlátokat (az anyagiak azok eléggé keményen megfeszítik, szűkre szabják a lehetőségeket) meg a követelményeimet, és megpróbálnék optimális kompromisszumra találni.

Nem itteni, 99%-ban szinte bizonyosan laikus emberektől kérnék tanácsot. De vannak szakhonlapok, mobilaréna, miegyéb, ott is lehet olvasgatni.

2021. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kérek elnézést,azt hittem segít az is,ha néhány válaszból le tudod szűrni,hogy mi az ,amit többen nem ajánlanak.
2021. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Szép Teljes képrnyős mint pl a Huawei p40 lite-nak."


Huawei P40 lite-ot ajánlom akkor

2021. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#3 én azért nem szeretem telefon üzletben meg kérdezni mert neki az a dolga hogy adja el a telefonokat és csak rád nyomják, és csak olyanbol tudok választani amilyen éppen van.


Ezért inkább így jobb lenne mert akármelyiket meg tudom rendelni emagarol.

2021. máj. 14. 11:06
 7/18 anonim ***** válasza:

#3.Ja ők értenek hozzá, nyilván...

Azért dolgoznak ott, nem azért mert nincs elég végzettségük magasabb szintű munka elvégzéséhez. Nem lenézve őket, de ők nem a szaktudásuk miatt dolgoznak ilyen helyeken, hanem mert így adódott. Sok esetben semmivel nem értenek többet a telefonokhoz mint az átlag.

Kérdező:

Biztosíthatlak hogy tudok megfelelő választ adni, hobbim a telefonpiac követése percről-percre.


A legtöbb IPS kijelzős telefon már korrekt képminőséget nyújt.

Játékra csak snapdragon SoC-ban szabad gondolkozni, abból is minimum a 7-es széria.

A telefonok többsége nagy.

A szép kép meg relatív, mindenkinek más de azt elmondható hogy ha a közösségi médiába rögzít a user képeket nem fogja csalódás érni már 60 ezerért sem.

Akinek komoly szándékai vannak vele az meg vesz egy Pixel 4A-t legalább, vagy valamelyik csúcstelot.

Olyan sok lehetőség nincs amúgy.

Én ezt mondanám:

[link]

Poco X3 is jó lehet ha belefér.

2021. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A poco x3 és a NFC más telefon vagy ugyanaz?
2021. máj. 14. 22:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Poco X3-t nem ajánlom! Nekem az van december óta, de ahogy megvettem, rá két hétre elkezdte magát újraindítgatni, és ez azóta sem változott. Sem a frissítés, sem semmi nem segített rajta. Vadi új telefonként ezt csinálni...gáz.
2021. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen, ugyan az a telefon.

Van belőle 64 és 128GB-os változat is.

2021. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!