Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sikerült valakinek letölteni...

Sikerült valakinek letölteni és használni a védettségi igazolvány alkalmazást telefonra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=C2TRAIGaq74&t=3s

Itt van lépésről lépésre, hogy hogyan kell.

Viszont a gond ott kezdődik, hogy amnikor megnyitom az eeszt.gov.hu oldalt és rámegyek a lakossági fülre, nagyon nem az az oldal jön be, mint a videóban.

A videóban 8-9 fül is van, ha felmegyek az eeszt.gov.hu-ra, akkor ott meg csak 3:

főoldal, aktualitások, törzspublikáció.

Olyan fül, ahova a videóban kattintanak, nincs is.

Amúgy az alkalmazást le tudtam tölteni, csak a regisztráció nem működik.



2021. máj. 15. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Igen,Chuck Norrisnak.
2021. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentkeztél az ügyfélkapun keresztül?
2021. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem, az mi?

Az nincs a videóban

2021. máj. 15. 13:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jobboldalt fent van hogy Bejelentkezés.

Ami a videóban van, az már egy bejelentkezett oldal

2021. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem gond nélkül.


Ahogy már írták, nem elég rámenni az oldalra, be is kell utána jelentkezned vhogy.

2021. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Aha, szóval az ügyfélkapuba be kell regisztrálni, de azt hogy?

Amikor megpróbálnám csak olyan van, hogy e-személyi és időpontfoglaló.

Az e-személyi az mi? Ha arra rámegyek, az okmányazonosítón kívül regisztrációs kódot is kér, de az honnan lenne, amikor éppen regisztrálni szeretnék?

2021. máj. 15. 13:33
 7/18 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapuba Kormányablakokban tudsz regisztrtálni, ehhez van az időpontfoglalás.

Vagy e-személyivel.


E-személyi:A belépéshez elektronikus személyazonosító igazolvány, megfelelő kártyaolvasó, valamint eSzemélyi Kliens kártyakezelő alkalmazás szükséges. A szükséges feltételekről és az eSzemélyiről részletes tájékoztatást az eszemelyi.hu weboldalon olvashat.

A regisztrációs kódot akkor kaptad, amikor a kártyát, a PIN meg PUK kóddal együtt.

2021. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jesszusom, az már régen volt.

Akkor tulajdonképpen be kell mennem a kormányablakba, hogy legyen online ügyfélkapum?

Ha meg van az online ügyfélkapum, akkor tudok az eeszt-be regisztrálni vagy belépni?

Szóval egy nyamvadt alklamazásért, egy alkalmazással igazolható védettségért be kell mennem a kormányablakba.. szuper.


Miért nem lehetett volna egyszerűen megcsinálni ezt az alkalmazást?

Pl letöltöm, beírom a taj számot, azt már ki is írja, hogy védett vagyok a qr kóddal együtt. Én ezt nem értem, hogy miért kell ennyire bonyolítani...

2021. máj. 15. 13:50
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Mert bárki használhatná bárki taj számát :D
2021. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, miért te tölts le applikációt. Töltsön le az, aki meg akarja nézegetni, aztán beüti a szemigazolvány számodat, és megvan, hogy védett vagy-e vagy nem. Nem kellett volna kártyát sem osztogatni.
2021. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!