Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sikerült valakinek letölteni...

Sikerült valakinek letölteni és használni a védettségi igazolvány alkalmazást telefonra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=C2TRAIGaq74&t=3s

Itt van lépésről lépésre, hogy hogyan kell.

Viszont a gond ott kezdődik, hogy amnikor megnyitom az eeszt.gov.hu oldalt és rámegyek a lakossági fülre, nagyon nem az az oldal jön be, mint a videóban.

A videóban 8-9 fül is van, ha felmegyek az eeszt.gov.hu-ra, akkor ott meg csak 3:

főoldal, aktualitások, törzspublikáció.

Olyan fül, ahova a videóban kattintanak, nincs is.

Amúgy az alkalmazást le tudtam tölteni, csak a regisztráció nem működik.



2021. máj. 15. 13:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ha regisztrálni akarok az ügyfélkapuba, akkor találtam egy ilyet:

"Ahhoz, hogy az ügyfél használni tudja az Ügyfélkaput, létre kell hoznia személyes ügyfélkapus azonosítóját. Ezt bármely természetes személy megteheti. A személyes ügyfélkapus azonosító létrehozása egy regisztrációs eljárás, amelyet az ügyfél kezdeményezhet személyesen bármelyik regisztrációs szervnél (okmányirodában, kormányablakban, a NAV központi ügyfélszolgálatain, külképviseleteken) vagy elektronikusan, 2016. január 1-jét követően kiállított érvényes személyazonosító igazolvány birtokában az ugyfelkapu.gov.hu/regisztracio/regEszemelyi felületen."

Tehát elektronikusan, online is lehet regisztrálni az ügyfélkapuba ezek szerint.

Ha erre a linkre megyek, akkor "HTTP Status 404 – Not Found"

Ha az ügyfélkapu honlapján lévő linkre, akkor meg az okmányazonosítón kívül regisztrációs kódot is kér. Az meg honnan lenne, amikor éppen most akarnék regisztrálni?

2021. máj. 15. 14:03
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha online akarsz regisztrálni, kell a regisztrációs kód az E-személyidhez.

Ott is, ahol most 404-es hibával nem éred el az oldalt.

2021. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De az a regisztrációs kód honnan lenne?
2021. máj. 15. 14:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi #14-es, nekem ez már nagyon rég nincs meg. Úgyhogy kényteen leszek bemenni a kormányablakba.
2021. máj. 15. 15:14
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem lehetett volna egyszerűen megcsinálni ezt az alkalmazást?"


Egyszerűan van megcsinálva, hiszen ha van ügyfélkapud akkor csak belépsz és örülsz.


Ez most olyan, mintha azt monanám, hogy nem-e lehetne egyszerűbben megcsinálni a Facebook alkalmazást, minek hozzá e-mail meg telefonszám. Vagy miért nem lehet egyszerűbben fizetni miért kell hozzá bankkártya vagy Paypal.

2021. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem az ügyfélkapu kb alap mostmár. Legalábbis én mindent azon keresztül intézek. Ez az alkalmazás sem bonyolult szerintem, de a lényeg, hogy kaptál választ a kérdésre.
2021. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Én nem nagyon szoktam ügyeket intézni, így ügyfélkapum sincsen.

Nem baj majd a jövőhéten megcsinálom.

2021. máj. 16. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!