Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Diginél hogyhogy van roaming...

A Diginél hogyhogy van roaming díj az EU-n belül?

Figyelt kérdés
Nem mint ha a földhöz vágna az a díj, de ez jogszerű?

2021. máj. 16. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Egy linket légy olyan kedves, hogy az eredeti kontextusában értelmezhessük az információt, amit idelöktél, az nem értékelhető.

Konkrétan mi az amivel problémád van?

2021. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm, de nem retardáltak válaszára vagyok kíváncsi!
2021. máj. 16. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Hát igen, aki egy ilyen egyszerű kérdést nem tud értelmezni, az jobb ha nem próbálkozik a válaszadással.


A kérdés egyébként jogos, de a választ én sem tudom, hogy hogyan lehet ez jogszerű. Valószínűleg van valami kiskapu.

2021. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Mi az ami nem jogszerű?

Mi az ami nem tetszik?

Hogy fizetni kell valamiért?

A roaming nem azt jelenti hogy minden ingyen van.

Azért írtam, hogy fejtse ki bővebben, mert abban nincs semmi jogszerűtlen, ha egy szolgáltatásért fizetni kell.

Modok egy példát.

Egy szolgáltató vagyok, és azt mondom, hogy a szolgáltatás pénzbe kerül, de az előfizetőknek teszek egy kedvezményt, hogy a honos országon belüli forgalmazás díját elengedem. És azt mondom, hogy ha roamingolsz, akkor azt meg fizesd magadnak. Erre nincs semmilyen törvény.

Amiről a kérdező nem hajlandó nyilatkozni, az valószínűleg a 2015/2120 EU rendelettel módosított 531/2012/EU roaming rendelet, ami az EU roaming díjakat szabályozza.

El kell olvasni.

Ha ezt követően is van kérdés, szívesen válaszolok.

2021. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!