Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E51-n nem enged telepíte...

Nokia E51-n nem enged telepíteni játékokat, programokat, mert kiírja, hogy nem lehet telepíteni. Miért?

Figyelt kérdés
Eddig tudtam de most azt írja ki, hogy nem lehet telepíteni! És amiket eddig telepítettem letöröltem de az ikonok a "telepítések"-ben maradtak. Miért van ez?Köszönöm!
2010. aug. 23. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Symbian néha meghülyül, próbálj meg egy hard resetet.
2010. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
segítenél, azt hogy kell? nemtom am h symbian, vagy javas.
2010. aug. 23. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Először soft resetet próbáld. Elvileg alapállapotban a *#7370# "telefonszámot" ha beírod, rákérdez, hogy visszaállítsa-e a gyári beállításokat. Leokézod, aztán vársz.

Ha ezután működik, akkor oké, ha nem, akkor hard reset. De ezt csak akkor, ha nagyon muszáj, mert MINDEN adatot törölni fog a telefonból, MINDEN utólag feltett programot, MINDENT a névjegyzékből, naptárból, jegyzetekből, stb. Mintha most jött volna a futószalagról. Kikapcsolod a telefont (legyen rendesen feltöltve amúgy!) és úgy kapcsolod be, hogy lenyomva tartod a (*) a (3) és a (zöld) gombot. Háromkezes mutatvány, nem fog elsőre sikerülni valószínüleg. De egyszerűbb, ha lerakod a telót az asztalra, és úgy próbálod, akkor nem fog annyira mocorogni. Ha sikerült, észre fogod venni, mert nagyon sokáig fog tartani a bekapcsolás, meg talán valami értesítő üzenetet is dob, hogy épp újratelepül. Vagy egy töltődő csík vagy valami. Meg feltűnő lesz, hogy tök üres a teló.


Na mindezt csak akkor csináld, ha más nem ír valami okosat, hogy meg lehet-e oldani a problémádat máshogy.

2010. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!