Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik megoldás karcok...

Létezik megoldás karcok eltávolítására okostelefon kijelzőről?

Figyelt kérdés

Hajlított szélű kijelzőről van szó. Nem volt rajta védőfólia, és elsősorban az egyik oldal szélén függőleges sávban szanaszét van karcolódva.

Egy kijelzőcsere árába bele sem merek gondolni, de mivel a kijelzőn nincs fizikai sérülés, ami miatt használhatatlanná válna, csak erőteljes esztétikai probléma, így gondolnám, ez máshogy is orvosolható.



2021. máj. 17. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Van, persze, több is. 1: nem nézed. 2: máskor jobban vigyázol rá. 3: nem veszel több olyan cuccot, amin külön fizetni kell a többlethátrányért.
2021. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Fel lehet políroztatni .
2021. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet políroztatni. Százezer forintot fizetek annak, aki fel tudja políroztatni a telefon kijelzőjét, nem is tudom hogyan terjedt el ez a legenda. Az a releváns, amit egyes írt.
2021. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Ki kell cseréltetni, ha zavar.
2021. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Morzsi007 ***** válasza:
74%

Hagyd a francba, ha már így alakult, ez csak egy telefon.

Hogy nagyobb baj ne legyen, most már tehetnél rá fóliát vagy üveget, ami továbbra is védni fogja a szélét is.

2021. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
11%

Van megoldás.

Legközelebb olcsó telefont veszel. Azt is épp úgy tudod nyomkodni.

Vagy vigyázol rá, ha csak annyi eszed volt, hogy telefonra költötted a pénzed.

2021. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért feltennék egy kérdést már csak a kíváncsiság kedvéért: mondtam egy szóval is, hogy az én telefonom? :D Én az a fél lennék, aki elgondolkodik rajta, hogy érdemes-e így megvenni, vagy rácseszek, ha még külsőre rendbe is akarnám tenni.

#1: megoldható, hogy nem nézem, de elég zavaró, mivel használat közben megtörik rajta a fény.

#4: tisztában vagyok ezzel a megoldással, létező alternatívát keresek, ha van.

#5: egy S9 azért mégsem "csak" egy telefon :D

2021. máj. 17. 12:50
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
de, az is csak egy telefon, raadasul most mar csak egy mostohan hasznalt, osszekarcolt telefon.
2021. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

Azt is megpróbálhatnád, hogy mostantól nem nézed azt az összekarcolt telefont.

Pl olvashatnál is helyette.

2021. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8: egy 200 ezer forintos telefont én nem degradálnék le a "csak" jelzővel

#9: nem tudtam, hogy még mindig itt tart a világ, hogy az okostelefon az ördög műve, és párhuzamba lehet hozni az olvasással...bocs, nekem a munkaeszközöm, egy könyvvel nem tudok telefonálni, sem dolgozni rajta

2021. máj. 17. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!