Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri meg jobban...

Melyiket éri meg jobban megvenni? 26F

Figyelt kérdés
A 2016-ban vásárolt Huawei P9 Lite telefonomat mostanra már kinőtték azok az appjaim (Facebook Messenger, Insta, FB, Zoom, Discord, MS Teams, OTP Smartbank és Simple Pay), amiket rendszeresen használok. Memóriakártyát pedig sajnos nem lehet benne cserélni, így vetésforgó szerűen vagy zenét hallgatok rajta, vagy fényképezek, vagy csak 1-2 appot tudok használni a felsoroltak közül. Kinéztem magamnak 3 telefont Jófogáson, amin amellett, hogy az összes appomat tudom használni, ujjlenyomat olvasó van, zenét is tudok rajta hallgatni, és fényképezni is. Kíváncsi vagyok arra, hogy az alábbi telefonok közül szerintetek melyiket éri meg leginkább megvenni. A hasznos válaszokért megy a zöld kéz. Előre is köszönöm a segítségeteket!
2021. máj. 17. 15:03
A kérdező szavazást indított:
Honor 10 Lite "Google-os" Mobiltelefon - újszerű, kártyafüggetlen 1 év garanciával, 64 GB tárhellyel (35'900 Ft)
Xiaomi Redmi 9 DS - kártyafüggetlen, újszerű (garanciával ellátott) készülék, 64 GB tárhellyel (34'900 Ft)
Samsung Galaxy A6 - kártyafüggetlen, új és garanciás készülék, 32 GB tárhellyel (23'000 Ft)
14 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Redmi 9, a többi elég régi telefon.
2021. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azóta találtam egy Redmi 9C-t 64 GB-os memóriával, 2 év garanciával 32 rugóért. Szerintem azt fogom megvenni. Azért köszönöm szépen a segítséget!
2021. máj. 24. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!