Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri meg jobban...

Bohács Gergely kérdése:

Melyiket éri meg jobban megvennem? Xiaomi Redmi Note 8T vagy használt iPhone 8?

Figyelt kérdés
A fő szempontjaim: telefon gyorsasága hosszabb távon + időtállóság (hány évig működik majd megfelelően)

2020. ápr. 26. 01:15
 1/10 anonim válasza:
100%

Én Xiaomi Redmi Note 5-t használok (tudom, hogy nem erről van szó, de mivel Xiaomi az Xiaomi, gondoltam miért ne írjak tapasztalatot?), és bár használtan vettük, mivel a családom anyagi háttere nem a legjobb, szinte új állapotban volt, és gyors is volt. Azóta eltelt egy év, és ugyanolyan gyors mint volt, sőt, az akkumulátorja is tökéletesen működik még, nagyon lassan merül le. Még sosem fagyott le, vagy kapcsolt ki magától, tehát én azt mondom, a Xiaomi megéri az árát.

Mivel IPhone-m még nem volt, ezért nem tudom megmondani, melyik lehet a jobb, így vakon pedig nem szeretnék véleményt adni. :D

2020. ápr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Note 8T mindenképp
2020. ápr. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Note
2020. ápr. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Hát gyorsaságban egy új iPhone a nyerô, de ô egy 3 éves telefon, egy új iPhone vs másik idôttálóbb is, Mert 5 évig jár garancia...nekem eddig az android 3 évnél többet NEM bírt...



De a válasz, akkor a sziamiau, Mert Ki Tudja, mennyire lestrapált a másik...

2020. ápr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%

Nekem eddig csak Samsung telefonom volt, azok nagyjából 2-3 (de inkább 2) évig bírták, utána lelassultak, gyorsan merültek, meg minden bajuk volt már :D Ősszel vettem egy Xiaomi Redmi Note 7-t, szóval durván fél éves és eddig jól bírja. Ugyanolyan gyors mint mikor megvettem, az akksija van mikor 2 napig is bírja, szóval én meg vagyok vele elégedve. 2x előfordult mondjuk, hogy lefagyott teljesen a képernyő, és újra kellett indítani, de ezen kívűl nem volt semmi probléma vele.

Iphone-ról nem tudok nyilatkozni, szerintem ez attól is függ, hogy ki Android, ki IOS párti, meg hogy mennyi pénzt szánsz rá.

2020. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Mit szeretnél androidos vagy almát ? Ezt döntsd el még használatát telefon szeretnél vagy ùjat.
2020. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Redmi Note 7-ről még kiegészítésként mondanék pár negatívumot, hogy ne csak jókat írjak. Koncerten vagy olyan helyen ahol nagy hangzavar van, nem veszi fel rendesen a hangot, csak recseg az egész visszajátszásnál. (Konkrétan a zenét nem hallani a felvételből.. az 5 éves Samsung telefonomnak is fényévekkel jobb volt a koncerten felvett hangja.) És szintén a koncerten, nem tudom, hogy a melegtől-e, de folyton lefagyott és kilépett a kamerából, mikor meg sem nyomtam semmit. Ráadásul a mérete is elég nagy, szóval zsebben nehezen fér el. Nem tudom, hogy 8T-re ezek mennyire igazak, de gondolom nem lehet nagy különbség. :) De ezek igazából lényegtelenek, ha nem szeretnél vele kamerázni, vagy nem fontos, hogy milyena minőség.
2020. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a Redmi. 😊
2020. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akksi miatt xiaomi
2020. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 krimifanboy96probuilder válasza:

Note 8t

2 éve van meg semmi gond nincs vele gyors,megbízható pöpec 👍

4000 mah akksi

48 mpx kamera és 8mpx ultralátószüg

13 mpx előlapi

nagy kijelző (6,3)

súlyra pedig 50 g-mal több

és 2-szer kevesebbe kerül


olcsó alkatrész van bele ha valami tönkre (:

2021. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!