Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kell időnként kicserélte...

Miért kell időnként kicseréltetni a SIM-kártyát? Igaz h zajos lehet a hívás ha nagyon öreg a kártya?

Figyelt kérdés
a szervízben mondták nekem h kérjek új SIM kártáyt erre a számra és ingyen adnak..
2010. aug. 23. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem már vagy 10éves a sim kártyám, semmi baja.



szerintem át akartak bszni.

2010. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a szervízben mondták h vigyem be a telefonszolgáltatóhoz, mellesleg ingyenes, és épp azért kérdeztem, mert én sem hallottam azelőtt ennek fontosságáról
2010. aug. 23. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert nekem is azt mondták, hogy ingyenes, majd elkértek volna 4000Fot-ot. Nemrég egy ismerősöm ugyanígy járt.


Ő fizetett is, én kidumáltam...

2010. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam állandóan eldobta a hálózatot, azért kellett cserélni, tehát technikai gond miatt.


De van olyan is, hogy azért érdemes cserélni, mert az új kártya "okosabb", tud esetleg valami olyan funkciót, ami a régi nem tudott.

2010. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kizártnak tartom, hogy a SIM kártya miatt zajos lehet a hívás.
2010. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megerősítem az elsőt. 2002 óta ugyanazt a SIM-et használom és semmi baja.
2010. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is hülyeség az egész.Nagyon régóta ugyan az a sim kártyám és semmi baj nincs vele.
2010. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szakmabeliként mondom hogy abszolút semmi köze zajos hívásnak a sim-hez!

Sim csere akkor szükséges ha mondjuk eldobja a hálózatot, vagy sok használat után megkopik az érintkező.És hozzátenném csak akkor ingyenes a csere ha a szolgáltató által megállapított hiba lép fel, minden más esetben fizetős(ált.4-6 ezer Ft közt).

2010. aug. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!