Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak ritkán cseng rendesen a messenger, ha hívnak mobilon (huawei)?

Figyelt kérdés

Köze van a google-huawei nézeteltéréshez?

Egyszerűen nem jelez és sokszor utólag látom, hogy kerestek....

Néha meg ugyanúgy működik


2021. máj. 17. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen szar a Messenger.
2021. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez ellen tudok tenni? Már telepítésnél is kötekedett
2021. máj. 17. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem.
2021. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, hát akkor reménykedem, hátha megjavul magától ,mert másik telefonomon ilyen gond nem volt :/
2021. máj. 17. 19:11
 5/8 anonim válasza:
Ha én gépről vagyok, akkor nekem az üzenet telefonon később szokott megjönni, de sztem nálad a Messenger szar.
2021. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
úgy van, hogy mindkettő be van kapcsolva
2021. máj. 17. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha messengeres hanghívásra gondoltál az nekem sem jelez, pedig az enyém samsung. Próbáltam sima és lite verziós messengerrel, és egyikkel sem jelzett híváskor, pedig minden be van kapcsolva. Az az üzenetértesítés meg működik.
2021. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De nálam felváltva csinálja. Néha csörög, néha nem. Megőrjít, mert legalább döntene valamerre :D

Van, hogy hallom,látom laptopon, kezemben mobil és nézem és semmi...

2021. máj. 18. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!