Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Németországban dolgozom,...

Németországban dolgozom, milyen mobilinternet lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Németországban dolgozom, ahol szükségem lenne mobilinternetre, hogy tudjak videót nézni vagy online tévét, de sajnos magyar szolgáltató tudtommal nem tud korlátlan mobilnetet biztosítani külföldön (jelenlegi telenoros csomagomban is csak 21 GB-ot tudok leforgalmazni EU-ban). Tudnátok olyan szolgáltatót mondani, ami biztosít külföldön korlátlan vagy legalább 100 GB mobilinternetet? Kerestem már mindenhol, ismerősöket kérdeztem, de senki nem tudott segíteni.

2021. máj. 19. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Most német szolgáltatónál akarnál?

Szerintem sima mobilnetnél nem szokványos ekkora adatmennyiség, viszont a vodafone-nak van egy ilyen internet cube vagy mi a franc, az tulajdonképp mobilnetet haszmál, és ráakaszthatod a laptopot. Vagy az o2-nek is van hasonló.

2021. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez 125 gigát ad havonta.

2021. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]



magyar vodánál van 500 gigás adatopció 8000 forintért 30 napra. Ezt az 500 gigát EU-ban is fel lehet használni.


Vegyél egy feltöltős vodás SIM-et, havonta rátöltesz 8000-t és aktiválod a net opciót.


Akár egy arra alkalmas routerbe is rakhatod a kártyát és akkor meg tudod osztani wifin a készülékeiddel.

2021. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!