Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom Android Chrome-ban...

Hol tudom Android Chrome-ban visszanyitni a legutóbb bezárt lapot?

Figyelt kérdés
Sehol sem találom! Pls hlp vki! Köszönöm!

#mobil #telefon #Android #Chrome #Utoljára bezárt lap
2021. máj. 21. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Beállítások - Előzmények
2021. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vortrex ***** válasza:
0%
Ctr shift T
2021. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ctrl+H
2021. máj. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

A "CTRL+h" androidon is megnyitja az előzményeket, tehát elvileg helyes a válasz, ha korábban felkeresett (nem inkognitó módban megnyitott) oldalról van szó. Gyakorlatilag kevesen használnak fizikai billentyűzetet, vagy olyan virtuálisat, amin lehet efféle bill.kombinációt használni...


Így marad a:

Jobb felső sarokban a 3 egymás alatti pötty (menü) alól elérhető "Előzmények".

Ha ott nincs, akkor sehogy.


Márpedig külön LAPOK NEM jelennek meg az előzmények között, így a nem külső URL -eket megnyitó lapok bezárása NEM hagy nyomot az előzményekben.

Summa:

Oldalak visszanyitására mindössze addig van lehetőség, míg a böngésző egy alul megjelenő kis üzenetben elhelyezi a "Visszavonás" lehetőséget, utána csak a már felkeresett oldalak URL -jeit lehet újra megnyitni az "Előzmények" közül (ha nem inkognitó lapon böngésztünk).

2021. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is kb erre jutottam. Köszönöm!
2021. máj. 22. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!