Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy iphone?

Samsung vagy iphone?

Figyelt kérdés
Szeretnek uj telefont, Samsung Note valamin gondolkodtam (hogy legyen hozza olyan toll), vagy pedig iphone 12-n. Melyiknek jobb a kamerája, meg ilyesmi? Megéri megvenni az iphoneot? Legyszi surgos💜💜💜

2021. máj. 21. 19:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%
A kamerája sokkal jobb a Samsungnak,sajnos az iphone oknak k..va szar a többihez képest a kamerájuk,ezt leszámítva ÉN iphone-t vennék mert sokkal jobban szeretem azt a rendszert mint az androidot.
2021. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%

Ha egyszer kipróbálod az iphonet utána nem veszel mást

Egy iphoneos

2021. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
egyértelműen iPhone!!
2021. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%
Iphonee<3 az iphoneok kameraja brutal jo a samsunge kevesbe. Iphonent konnyebb hasznalni szerintem, nem lassul idok utan es a garancia is tobb ido:D
2021. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Mind kettő jó, próbáld és ki válaszd amelyik tetszik.

iPhone kompromisszumosabb és ez tény, ha előtte Android-t használtál nem biztos hogy jobb lesz az IOS a sok megkötés miatt.

2021. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az android meg a kamera miatt samsung. Meg a sokkal de sokkal olcsóbb szervíz. Iphone 11 röl váltottam.
2021. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
32%
Miért lenne rosszabb az iPhone-ok kamerája? 12 megapixel az már több, mint 4K, ellenben szoftveresen ezerszer jobban optimalizálva van a kamera, effektek stb., akárcsak az egész OP rendszer. Én egy iPhone személyében megtaláltam a tökéletes telefont egy hosszú Androidos szopás után és amíg nem csinálnak nagy hülyeséget (extrém ronda vagy drága telefon, elrontott OP rendszer stb.), addig maradok az Apple mobiljainál.
2021. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mindenkepp ki fogom probalni, majd megyek hetvegen iCentrebe, hogy megnézzem, hogy meg tudnam e szokni☺️ koszonom a segitseget, cukrok vagytooook💜
2021. máj. 21. 20:38
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Fogod magad és nézel egy szép telefont jó ui-al 10p keresés. És igen is rosszabb a kamerája. Megnyitod a YouTube-ot és megnézed. Nem fogok 300 eurot otthagyni egy rossz aku miatt.
2021. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
23%
#9 Igen, rosszabb a kamerája. De hiába van 5 millió megapixeled, ha szoftveresen alig tud valamit, esetleg a 12 megapixeles többet tud.
2021. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!