Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy iphone?

Samsung vagy iphone?

Figyelt kérdés
Szeretnek uj telefont, Samsung Note valamin gondolkodtam (hogy legyen hozza olyan toll), vagy pedig iphone 12-n. Melyiknek jobb a kamerája, meg ilyesmi? Megéri megvenni az iphoneot? Legyszi surgos💜💜💜

2021. máj. 21. 19:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%

#10.Ez már rég nem igaz mármint hogy annyira isteni kellene Apple-t a szoftver miatt.

Az Androidos telefonok már régen felnőttek ehhez a feladathoz már 4-5 éve is, Nexus 5X és az LG G4 már akkor verték az aktuális iPhone-t kamerába és ez később sem változott, az S7 és a HTC 10 megjelenésével.

A többi már csak történelem.

S21 Ultra semmiben nem rosszabb, sőt egy csomó dologban még jobb is mint a 12 Max Pro ha a kamerát nézzük.

2021. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
25%
Egy jó landscape képhez minimum 16 megapixel ajánlott. Segit a jobb fókuszban is. És a megapixel nem reprezentálja a szenzor minöségét. aka megapixel≠minöség egy átlag álló képnél landscape módban már más a helyzet. És a samsungnak elég jó a software-je is.
2021. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Wait most elvesztettem a fonalat 🤣 Szerintem a samsung mellett dontok, de meg nem tudom, mert androidoskent nehez lenne megszoknom szerintem😕 csak iphoneon pl ott van a videostar, ami jó lenne nekem ha lenne, ugye androidon meg nincs..
2021. máj. 21. 21:56
 14/27 anonim ***** válasza:
43%
En is androidos voltam egy éve váltottam 11-re, most már ha utánam dobnák se kéne andrifos. Nem lassul be, jön rá s frissités nem csak két évig
2021. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
16%

OFF: A mai világban nem igazán értem ezt a "megkötés" dolgot.


Már csak annak fényében sem, hogy a népszerű alkalmazások ugyanúgy futnak mindkét telefonon, és alapvetően az Androidot sem szokás már mókolni.


Még csak óriási eltérés sincs a két rendszer között, kb annyi mintha Androidból Xiaomi vagy Samsung felület lenne.

2021. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
14-es: Szerinted a kamerája jobb mint az Androidnak? Nekem ez az egyetlen kritikus pont, mert a samsung note-nak, es a ip12-nek is oled a kijelzoje(a mostani telomnak nagyon sapadt es feher a kijelzoje) cssk nem tudom melyiknek van jobb kamerája, es az nekem nagyon fontos lenne
2021. máj. 21. 22:06
 17/27 anonim ***** válasza:
22%
Iphonenak sokkal jobb, főleg az éjszakai
2021. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14%

#15.Én igen.

Nincs fájlkezelő konkrétan, szerintem ez már elég nagy megkötés.

Nincs app választék, igen vannak a social media app-k és a többire célra 1-1 app semmi több, nagyrészt saját app fejlesztés és nincs szabad verseny sem éppen ezért.

A PC-ről bármit áttenni kínlódás az Itunes-al, sokkal egyszerűbb egy androidos telefon esetén.

Eleve az app store kínálat sokkal alacsonyabb mint a Google Play esetén.

Szóval igen is van, én közel megléptem a váltást nem sokon múlt de megnéztem az IOS által kínált lehetőséget és jóval kevesebb mint amit az Android nyújt.

Lehet egy átlag usernek aki FB-re használja, meg lő 1-1 képet annak jó az IOS de azt mondani hogy alig van különbség...

#14. Le vagy maradva.

A Samsung 3-5 évig frissít már manapság és nem lassul fagy be.

Sebességben már hozza egy középkategóriás telefon is az amit az iPhone-k, éppúgy jó pár év megbízhatósággal.

2021. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%

#17.Sokkal jobb?

Ugye csak rossz vicc?

Fej-fej mellett vannak, van amiben az egyik jobb, van amiben a másik.

2021. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
28%

Alapvetően minden célra van iPhone-on is alkalmazás ami az emberek 99%-nak igényeit kielégíti. Androidra meg amióta az eszemet tudom nem telepítettem szinte semmit a "kötelezőkön" kívül.


PC-ről bármit áttenni meg olyan, hogy hamarabb átküldöm Google Drive-on kábel nélkül. Maximum akkor kerül elő a kábel, ha 2-3 évente lementem a fotókat róla.

2021. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!