Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire zavaróak az olcsó...

Mennyire zavaróak az olcsó xiaomi telefonokba a reklámok?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy ki lehet kapcsolni, de mennyire marad úgy?

Illetve a youtube videóban amit láttam, kb vagy 10 alkalmazásban kapcsolgatta, nincs valami egyszerűbb vagy egy helyen?


Konkrétan 2 típus érdekelne

Xiaomi Poco X3 NFC

Xiaomi Redmi Note 10 Pro


2021. máj. 23. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen reklámok? Nekem olcsóbb xiaomim van, páromnak a pici X3(amit te is írtál) semmilyen reklám nincs. Tárhely tisztítás után van, hogy bedob egy képkockát, de attól még ki lehet lépni belőle.
2021. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefonom van, a zenelejátszó alkalmazásban jönnek be reklámok. Általában csak a számok borítóképe helyett mutat reklámot, ami ugye nem annyira zavaró, de van, amikor néha mikor zenét hallgatok és meg van nyitva a zenelejátszó app, akkor bedobja az egész ablakos hirdetéseit, amit csak több másodperc után lehet bezárni. De ez viszonylag ritkább, csak néha dob be ilyen reklámot. Más alkalmazásban még nem tapasztaltam reklámokat.
2021. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
27%

net sokkal tobb reklamot nyom, ugy hogy hiaba mukodik barmilyen blokkolo, hireknek alcazak maguk stb

fejlodnek, lehet hogy a szomszedod egy reklam

:D


amugy pedig szep is lenne ha reklamot nyomna magatol, semmit nem engedek neki mert netezes kozben eleg az, tobb mint fele adatforgalom reklam...

aha marha jo dolog ez :D

2021. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#3 a lenyege az volt hogy ez nem Xiaomi meg olcsosag fuggvenye

apple is tele van reklammal meg barmi amin van net

nem tudom mire gondolsz te

2021. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár tapicskolással ki lehet kapcsolni és úgy marad.
2021. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyire zavaró? Nagyon.


Viszont ezt mind Xiaomi, nind bármilyen más Android rendszert üzemeltető készüléken el lehet hárítani.

2021. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Látom ködös a dolog. Ha Brazil, India régiót állítasz be, akkor van reklám az OS-ben. Ha európait, akkor nincs.
2021. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon de ki lehet ütni
2021. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!