Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó de mégis jó telefon?

Olcsó de mégis jó telefon?

Figyelt kérdés
Viszonylag olcsón max.70000Ftért.Minimum 64Gb-os,nem túl nagy telefont szeretnék venni.

2021. máj. 2. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Na ugyan így indultam neki én is és vettem egy poco x3 nfc telót 70 ért.

ennyiért nem is volt drága a képességeihez képest, mindenféle multimédiás feladatra kiváló, csak a telefonálás szenvedés vele mert hívás közben a telefon elkezdett furcsa dolgokat művelni, álltalában tartásba helyezi a hívást, hiába rakom közel az arcomhoz a kijelző bevillan és oda is a hívás én hallom a vonal túlsó végén lévőt de ő nem hall mind addig míg vissza nem nyomom a tartásból a hívást.

Én 70 ért talán valamelyik motorolát választanám, xiaomit még egyszer soha.

2021. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is hívás problémáim vannak, xiaomi redmi note 8t, azt a kibeb..ott mikrofon némítás ikont sikerült olyan jó helyre tenniük, hogy csak sikerül benyomni a pofámmal, aztán csak ennyit hallok a másik féltől: "Haló, haló! Itt vagy? Nem hallak!" Egyáltalán minek ilyen funkció bele?
2021. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Nem túl nagy" - ez relatív, kinek mekkora, de amúgy normális webshopból 70 ezerig a Xiaomi Redmi Note 9S a legjobb, vagy még Note 10, Poco M3, vagy Motorola Moto G8 Power !
2021. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

A közelség érzékelő a sz@ar, mert ki kellene a kijelzőt neki addig kapcsolni míg közel van az arcomhoz.

Hiába szorítom teljesen az arcomhoz még is bevillan a kijelző és annyi, oda a hívás, már volt aki azt mondta, hogy direkt nyomom ki, baromi idegesítő magyarázkodni, hogy a teló csinálja.

Első válaszoló voltam.

2021. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1#4 Most minek sorolgatod az ellenérveket? Nem az volt a kérdés, hogy milyet NEM ajánlasz! 😃
2021. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik ilyen árkategóriás Xiaomi. Olvass utána a teszteknek, ha megtetszik valamelyik. Én rájuk esküszöm.
2021. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

#5 Az első válaszomban elmondtam, hogy én 70-ért motorolát vennék, a xiaomit nem ajánlom, a második válaszom a második válaszolónak szólt.

Miért kell beszólni? ja hogy magyarok vagyunk, bocs.

2021. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
2.vagyok, nekem kikapcsolja a kijelzőt, ha közel van az arcomhoz, ennek ellenére mégis lenémítja a mikrofont.
2021. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Álltalában nekem is elsötétedik a kijelző, de az érzékelése valószínű meg marad.

Több fórumon téma ez a probléma, a xiaomi több típusánál.

2021. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Xiaomi a legjobb választás ár/érték arányban.
2021. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!