Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha telenor függő mobilt...

Ha telenor függő mobilt veszek újat üzletben, ingyen függetleníti a szolgáltatóm és tudom saját kártyámmal használni?

Figyelt kérdés
Megvennék egy mobilt, de kártyafüggő és Telenor hello kártyával árulják. Én nem telenoros vagyok és nem akarok új számot se. Úgy hallottam ingyen függetleníti a saját szolgáltatóm a mobilt. Ez igaz? Ha megveszem és beviszem a szolgáltatómhoz, akkor függetlenítik és tudom 70-es és 30-as feltöltőkártyával is használni? Nem vagyok előfizetéses, feltöltőkártyás vagyok.
2021. máj. 24. 16:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es vagyok ha ilyen készüléket vasarolsz akkor érdemes szolgálatánál érdeklődnod hogy ki fugetlenitik neked a (sim kártyát meg nem kell feltétlenül aktiválni nekem is van ithon 2-amit nem aktivaltam)
2021. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!