Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha telenor függő mobilt...

Ha telenor függő mobilt veszek újat üzletben, ingyen függetleníti a szolgáltatóm és tudom saját kártyámmal használni?

Figyelt kérdés
Megvennék egy mobilt, de kártyafüggő és Telenor hello kártyával árulják. Én nem telenoros vagyok és nem akarok új számot se. Úgy hallottam ingyen függetleníti a saját szolgáltatóm a mobilt. Ez igaz? Ha megveszem és beviszem a szolgáltatómhoz, akkor függetlenítik és tudom 70-es és 30-as feltöltőkártyával is használni? Nem vagyok előfizetéses, feltöltőkártyás vagyok.
2021. máj. 24. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, egy szolgáltató illegálisba nem megy bele, azt majd ha akarod a szolgáltató megoldja, ha lejárt az x év.


Meg a GSM de akkor bukhatod a garanciát is.

2021. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annál a szolgáltatónál tudod függetleníteni ahol veszed a telefont!
2021. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pár éve hallottam, hogy már ingyen függetlenítik a telefonokat, de lehet valami másra vonatkozik és félreértettem.

A Média Marktban venném a készüléket, csak ott így árulják telenorosan.

2021. máj. 24. 16:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, törvényileg kötelesek, de csak ha nincs rá tartozás, részletfizetés.
2021. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

fuggetlent kell venni vagy olyant amirol biztos tudod hogy nem valtasz masra

ennyi


eladni eltudod...

2021. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Láttam másik üzletben is a telefont függetlenként, csak sokkal drágább, mint a Média Marktban. Nem értem, hogy miért olcsóbb telenorosként, mint függetlenként. Mert, ha tényleg legálisan ingyen függetleníti a szolgáltatóm, akkor megvenném, mert az nem telik semmibe.
2021. máj. 24. 17:12
 7/11 anonim ***** válasza:

A szolgáltató abból él, ha használják a szolgáltatását.

Ha náluk veszed, akkor a hűség/részletfizetési idő alatt nekik fizetsz, azaz hozod a hasznot!

Ezt azzal biztosítja, hogy függő a telefon!

Majd ha az lejárt (értsd: addig nekik hoztad a hasznot), akkor függetlenítik.

Nehéz ezt felfogni?

Vagy MédiaMarkt direkt függetlenül.

2021. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt hittem a média Marktban csak kiakarják árusítani ezt a modellt azért olcsóbb, nem volt rá utalás, hogy nem ez a készülék teljes ára és nem tudtam, hogy kötelező hozzá az előfizetés és hűségidő van, azt hittem eldobhatom a telenoros kártyát amit hozzá adnak.

Nem szeretnék telenor előfizetést, nem tudtam, hogy a vásárlás azzal jár. Köszi. Akkor független készüléket nézek.

2021. máj. 24. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyasmire gondolsz helló kártyás alatt mint alcatel és társai??ez a 10-20 ezer körüli kategória?
2021. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam.
2021. máj. 27. 17:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!