Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beállítottam régebben az...

Beállítottam régebben az okostelefonra ábrát, egy jelet, amivel fel lehet oldani a kijelzőzárat, de rengeteget vagyok itthon és egyelőre nem látom értelmét, hogy rajta legyen ez a zár vagy jel. Hol is kell ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Redmi note 9.

2021. máj. 25. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beállítások->jelszavak és bitonság
2021. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van, jelszavak és biztonságnál. De van egy olyan opció is, hogy addig nem kér feloldást míg egy megbízható bluetooth eszközhöz vagy csatlakozva. Ez lehet akár okosóra, egy okosizzó, hangszóró, akármi, és amíg erre az eszközre vagy csatlakozva, addig nem kér jelszót, de ha elmész otthonról és megszűnik a kapcsolat, újra fel kell oldani.

Vagy ha a beállításokban a zárolt képernyőnél van neked olyan beállítás, hogy smart lock. Akkor ott beállíthatod lokáció alapján is, hogy amíg adott helyen tartózkodsz, addig nem kell feloldani.

Play áruházban vannak olyan elérhető appok, amik megcsinálják ezt wifi hálózat alapján is, ezeket nem próbáltam.

2021. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1. Ó, tényleg, ott már néztem is, csak jó bamba voltam... 🤦😁

Köszi!


#2. Nagyon köszi, hogy mindezt megírtad, nagyon hasznos!

2021. máj. 25. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!