Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE lúzer lettem,...

IPhone SE lúzer lettem, egyelőre a sírba visz. Hogy lehet erre zenét felmásolni?

Figyelt kérdés
Kénytelen voltam iPhone-t venni, mert sak ezekkel működnek közvetlenül a hallókészülékek. De a sírba visz ez a retek, az hagyján, hogy se egy memóriakártya, se duplakártya, és sima töltős microusb sincs (nehogy bárhol leljek ha szükséges) számítógéppel összedugva se tudok csak úgy fel-le másolni rá, mert minek azt ugye. Jelenleg egy nagy szarnak tartom az egészet, s örülnék, ha valaki tudna segíteni abban, hogy megváltozzon a véleményem. Fészbúk és hasonló izéket nem használok, nem arra kell, csak telefonálni, zenét hallgatni, fényképezni.
2018. ápr. 20. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Töltsd le az iTunest. 3 hónapig ingyen és bérmentve annyi zenét tehetsz a telódra, amennyit csak akarsz. Hogy mi lesz 3 hónap múlva azt nem tudom...
2018. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem megoldás. A vinyón van egy csomó zeném, mint mindenkinek és azt szeretném rámásolni.
2018. ápr. 20. 18:53
 3/13 anonim ***** válasza:

iTunest valóban le kell tölteni, a többit a vidiben elmondja a srác: https://www.youtube.com/watch?v=4U0XE20Yzgo


Eleinte nekem is fura volt, de azóta rájöttem, hogy ez egész korrekt megoldás. Már nem is kell csatlakoztatnom a telefont azért, hogy zenét másoljak, elég ha egy wifin vagyunk.

2018. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az iTunes kell ahhoz is.
2018. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. ápr. 20. 19:12
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Hajaj, lesz még bajod azzal a telefonnal.
2018. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Túl okos az a telefon neked.
2018. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi lesz még? :)
2018. ápr. 20. 20:38
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
33%
Idióta telefon az Iphone egyébként,nekem is sokszor kikészíti az idegeimet.
2018. ápr. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Letöltesz egy wifis filekezelőt, onnantól oda-vissza másolsz bármit drót nélkül.

Sok idiótának csak az iPhone szapulás megy, kicsit utánanézni már nem megy.

2018. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!