Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik anyám...

Miért nem működik anyám telefonján a Gboard kézírás átkonvertáló funkciója?

Figyelt kérdés

Anyámnak Blakpaunkt nevű kínai androidos készüléke van. Letöltöttem neki a Gboardot. Én gyakran használom a kézírást gépelt betűvé átkonvertáló funkcióját. Anyámnak is be akartam állítani, hogy könnyebb legyen neki az írás. De az övén nincs ilyen lehetőség. Ha kiválasztom, hogy magyar billentyűzet, akkor nincsenek csak nyomtatott billentyűk.

Más nyelvnél ugyanez. Az én Navonos telefonomon viszont gond nélkül telepíthető a kézírás, az összes nyelvnél.

Létezik, hogy az ő telefonja olyan gagyi, hogy nem lehet rajta használni ezt a funkciót?


2021. máj. 25. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

"Létezik, hogy az ő telefonja olyan gagyi, hogy nem lehet rajta használni ezt a funkciót?"

Nem mondanék igazat, ha azt válaszolnám hogy ki van zárva hogy olyan gagyi lenne.

2021. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!