Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van ilyenkor a telefonommal?

Mi van ilyenkor a telefonommal?

Figyelt kérdés

Ha fülhallgatón keresztül hallgatok a spotify-on zenét sokszor egy pittyenést, hallok és egy gépi hang mondja az időt félig angolul félig magyar. "It's húsz óra negyven perc" így mondja. Balamit szerintem elnyomhattam... Ez melyik beállítás?


Hogyan tudom kikapcsolni? Nagyon idegesít



#okostelefon #időbemondás
2021. máj. 25. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez baromi romantikus lehet.de legalább mindig tudod hogy mennyi a pontos idő.
2021. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Sztem a "Kisegítő lehetőségek" ("Accessibility") kategóriában keresgélj, ott van ilyesmi, hogy ugye látássérültek kedvéért hangosan mond be dolgokat.
2021. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem Xioami telefonod van véletlenül? :) Nekem is szokta csinálni, ha youtube-zok pl. Igaz mióta vezeték nélküli fülhallgatót használok, azóta nem csinálja, vezetékessel előfordult jó párszor.
2021. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi telefonom van, és az utóbbi pár hétben a vezetékes fülhallgatómnál szokott ez megtörténni. Szerintem ez azért lehet, mert a vezetékes fülhallgatónak van már valami baja, és ezért hülyül így meg. Szerintem. Mert pl. a régi fülhallgatómnál ezt sosem csinálta, de a mostaninak már a fele nem is működik, és azért gondolom azt, hogy ezt azért csinálja, mert már maga a fülhallgató nem százas már, és ezért így összevissza vezérli a telefont.
2021. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Xiaomi telefonom van igen
2021. máj. 25. 23:45
 6/6 A kérdező kommentje:

"Sztem a "Kisegítő lehetőségek" ("Accessibility") kategóriában keresgélj, ott van ilyesmi, hogy ugye látássérültek kedvéért hangosan mond be dolgokat."


Próbáltam, nem használt.

2021. máj. 25. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!