Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Inkább Androidos, vagy IOS-es...

Inkább Androidos, vagy IOS-es vagy?

Figyelt kérdés
Ha szavazol esetleg azt is megfogalmazhatod, hogy inkább miért az egyik, vagy a másik pártját fogod. Esetleg milyen készüléket használsz?

2021. máj. 27. 21:02
A kérdező szavazást indított:
IOS
Android
Egyéb
56 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Android. Nem vagy lekorlátozva.
2021. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
Nyomógombos Nokia a legjobb...
2021. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Én Androidos vagyok, mert Androidon nincs megkötve a kezem, azt telepítek, amit szeretnék, és ami számomra elég fontos:

Van két SIM kártyás üzemmód.

Sajnos Magyarország, és egy másik ország között ingáztam, amíg nem volt ez a járványhelyzet, és két telefonszámra van szükségem (Az országom nem Eu tagállam, így erre az országra a Roaming díjak érvényesek).

Az meg hogy állandóan cserélgessem a kártyákat, számomra nem kényelmes, mert egyszer sikeresen megoldottam azt, hogy behelyeztem a telefonomba egy SD kártyát, így a második SIM kártyát ki kellett venni, és nem raktam el a SIM kártyát megfelelően, ennek köszönhetően az SD kártya is a telefonomban maradt, és a SIM kártya is otthon maradt, én pedig már elutaztam.

Sajnos már csak félúton tűnt fel a dolog, amikor át akartam kapcsolni a Magyar SIM kártyára.

2021. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%

Most csak a saját tapasztalataimat mondom el.


Volt egy iPhone SE-m, ezt 2 éve leváltotta egy Samsung Galaxy A21s.


iPhone:

-előnyök:

•Nagyon szerettem a billentyűzet

•Sok, és egyre jobb frissítéseket

kapott

•Nekem nagyon tetszett, hogy

kicsi volt, sokkal egyszerűbben

tudtam kezelni

•Nagyon tetszett a Safariban,

hogy sok ablakot lehetett

megnyitni egyszerre, ez most

nagyon hiányzik

•Több, és jobb telefontok Volt

rá, mivel ez a "menő" márka


-hátrányok:

•Nagyon gyorsan merült

•Állandóan felforrósodott a

telefon

•Egy idő után nagyon akadt,

magától kikapcsolgatott



Samsung

-előnyök:

•Nagyon jól bírja az aksi

•Hatalmas tárhely

•Még most is nagyon gyors


-hátrányok:

•Túl érzékeny a képernyő

•Le van gömbölyded a sarka, jön

fel az üvegfólia

•Hiányzik az Apple személyre

szabható vezérlője

•Túl nagy

•Utálom a Chromeot

•Sok alkalmazás nem kompatibilis

vele

2021. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Android.

Nagyon közel jártam hogy IOS-re váltsak, ezért eléggé körüljártam a két rendszer közti különbséget, illetve rengeteg iPhone-t is használtam az utóbbi időben.

Kútba esett a váltásom, túl kompromisszumos lett volna számomra az IOS.

Érvek:

- Sokkal átláthatóbb és testre-szabhatóbb menürendszer.(ok ez nem nagy kompromisszum)

- Fájlkezelő, sokkal nagyobb hatalma van a usernek.(ez már annál inkább)

- Általam használt app-k csak Androidon vannak.(fájlkezelő alapú zenelejátszó pl.)

- Bővíthetőség teljes hiánya.(tudom ez már androidon is opcionális sajna)

- Eleve sok beállítási lehetőség, kényelmi lehetőségek.

- Sokféle telefon, van választék így én dönthetem el hogy leteszem a voksom az Android mellé miben vállalok kompromisszumot.(minden gyártó máshogy közelíti meg a dolgot)

- Üzemidő jelentősen jobb ha olyan telefont vesz az ember, IOS-n ez csak a nagyobb méretűeknél adott.(Pro Max-os szériában)

XZ1 Compact-t használok, iPhone SE2020 lett volna a célpont de inkább úgy döntettem várok 1 évet is megveszem a Zenfone 8-t vagy az Xperia 10 III-t nyomott áron.

Az üzemidő fontos, a bővíthetőség 256GB-os esetén elnézhető, de maga az Android az amiből nem adok alább semmiképpen sem.

2021. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Android, de nem meggyőződéből, csóró vagyok
2021. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Android, de csak azért, mert nem szeretnék annyi pénzt kiadni egy telefonért amennyibe a legolcsóbb iPhone is kerül.

Amugy nincs bajom az Apple cuccokkal. Androidos telefonért sem adnék annyi pénzt. Egyszerűen arra amire használom, nincs szükség ilyen drága telefonra.

2021. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Androidos voltam mindig, és jelenleg is. De az IOS rendszer kinézete, felépítése stb. sokkal jobban bejön, mint az Android. Jelenleg egyébként egy Huawei Mate 10 Pro-t használok már 2 és fél éve. Akkoriban nagyon jó vétel volt, hiszen 1 évvel a bemutató után vettem meg 130k-ért. Jövő ilyenkor tervezem cserélni, és bizony fontolgatom az Iphone 12-es szériát, csak legyen rá pénzem addigra... :)
2021. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
iOS preferálom, főleg az Airplay miatt, meg úgy összességében is, de azért van pár dolog, amit áthozhatnának a konkurenciától (pl.: hangerő szabályozás).
2021. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Android, mert nem szeretnék sok pénzt költeni egy telefonra.

Amúgy nem szeretem a droidot se, nekem nem kényelmes. A windows phone-t szerettem, csak elhalt. :(

2021. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!