Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet feloldani az...

Hogy lehet feloldani az androidos telefont ha elfelejtem a kódot adott egy sony xperia z5 compact néztem ezer féle megoldást vagy inkább vigyem szakihoz aki meg csinálja?

Figyelt kérdés
Saját telefonom mielőtt valaki el kezdené hogy loptam meg ilyesmi 1 éve nem használtam és nem is mentetem le róla az adatokat mert nem volt hova így hogy van hova lementeni róla jó lenne lementeni az adatokat adat vesztés nélkül

2020. júl. 9. 19:41
 1/3 anonim válasza:
Szerintem vidd el valahova olyan halyre ahol értenek ehez. Mert valahogy elvileg meg lehet csinálni mert egyszer tesóm a tablethoz állított be kódot de nem tudta de anyum megcsinálta. Vagy 1 hétig próbálta helyrehzozbi és úgy sikerült (nem a kódot találta el hanem sikerült valahogy belepni)
2020. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hova tudnám elvinni ahol foglalkoznak ilyen jellegű dologgal persze az se mindegy hogy menyi az annyi mert mondjuk 100 ezreket nem ér meg
2020. júl. 9. 22:22
 3/3 anonim válasza:
Hát konkrét nevet nem tudok mondani de pl. Egy elektronikai cikkes boltba ott értenek hozzá és vagy ők mrgtudjak csinálni vagy tudnak tanácsot adni hogy hova vidd el. De ne félj Nem lehet ez olyan drága, mivel csak feloldják a telefont szóvsl ez nem olyan mintha tönkre menne benne az aku stb. Mert azért kérnék el nagyobb összegeket
2020. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!