Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p40 pro vagy apple...

Huawei p40 pro vagy apple iphone 12 mini a jobb választás?

Figyelt kérdés

Kamera lenne a fő szempont.

Van olyan jó az iphone 12 mini kamerája is mint a huawei p szériáé? p40 pro-é pl. Tudom nincs google stb, az annyira nem érdekel. Mert amiket én használok az appgallerybe is meglenne.


2021. máj. 28. 10:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Az akksi kimaradt még azért az is számít, hogy intenzíven bírjon ki sokáig 1 napot, ne kelljen napközben töltögetni pl fél év után
2021. máj. 28. 10:46
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Ha a kamera a szempont a Huawei mindenképp. Meg a p30 is valamivel jobb mint az iPhone 12

[link]

2021. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
87%
Szia ha kamera a fő szempont akkor a p40 pro a jó választás de igazából a legtöbb dologban is jobb pl:akumlátor, kijelző elölapi kamera, processzor, és dizájnosab is.
2021. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14%
Mivel a Huawei kezd kiesni... én az iphone-t venném.
2021. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!