Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne most a...

Melyik telefon lenne most a legjobb választás ezek közül?

Figyelt kérdés

Mindegy most, hogy Android vagy IOS. Inkább az legyen a lényeg, hogy sokáig bírja és esetleg még szép képeket lehessen vele lőni.

Ezeket néztem:

Honor 10,8x,play

Huawei Mate 20 lite,10 pro

IPhone 7

Esetleg még xiaomi is szóba jöhet csak annál olyanokat olvastam, hogy telepakolják reklámmal bár ebből nem tudom mi igaz és mi nem.

Előre is köszi



2018. okt. 31. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Ha olyan telefont akarsz, ami sokáig bírja, akkor semmiképpen sem xiaomi. Bár utálom az iOS-t és túlárazottnak tartom az iPhoneokat, mégis azt ajánlom, ha van rá pénzed.
2018. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Élménytelefonnal Huawei Mate 20 Lite vagy Honor 10. Üzleti telefonnak Iphone 7, itt az adatbiztonság (naprakész frissítések), etikus adatkezelés, atomstabil működés fontosabb.
2018. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Most néztem teszteket a mate 10 pro-rol az esetleg milyen választás?nagyon dicsérik

2018. okt. 31. 14:39
 4/19 anonim ***** válasza:

Lásd itt:

[link]


előnyei Mate 20 Lite-hoz képest

OLED képernyő

infra (TV távirányításhoz)

kicsit erősebb hardver

hőmérő, elsötétedő szenzor (utóbbi a kinyitható tokhoz hasznos)


Mate 20 Lite előnyei

jobb kamerák

divatosabb dizájn, jóval kisebb mérettel majdnem ugyanakkor képernyő

arcfelismerés

2018. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom sokat segítettél.

Megfogom majd nezni oket előbe is es akkor döntök.

2018. okt. 31. 20:34
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

# 1: mi a gondod a Xiaomi telefonokkal? Nem egy telefonja sokáig bírja.

Én nem egy telefont használtam és fél év után sem lett féltégla.

Kérdező: Xiaomi Mi 8, jó anyagból lett összerakva, stb... .

Reklámokat vagy kikapcsolod, ha vannak (e téren vegyesek a visszajelzések), nem egy magyarul írt cikk jelent meg.

2018. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Az a gondom a xiaomival, hogy nagyon sok MTK processzorral van nem snapdragonnal, ami nem egy életbiztosítás. Nincs még magyarországi szervizhálozatuk. Egyetlen márkakereskedésük van itthon, tudtommal Pesten a Lurdy házban.
2018. nov. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

# 7: pedig Snapival is van bőven a Xiaomi telefonokban, pl. az általam írt Mi 8-ban a 845-ös van, mihez 6 GB RAM társul.

Magyarországon belül is szervizelik, ráadásul pont az a szerviz nyitotta meg, a Lurdyban az üzletüket.

2018. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Pocophone f1 mert 4000mA és Snapi845

[link]

2018. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó lenne ez a pocophone mar nézegettem csak kameraban nem tul eros pl egy mate 10 pro hoz kepest
2018. nov. 3. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!