Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen android mobiltelefont...

Milyen android mobiltelefont ajánlanátok középkategóriában az alábbi paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Árkategória: max 120 ezer

Akkumulátor ne menjen hamar tönkre, bírjon azért 1-2 napot komolyabb használat esetén is, tehát legalább 3500-4000mAh, vagy nem tudom

Kijelző ne legyen tepsi, lehetőleg 6" alatt, de nagyon max 6,4". Úgy vettem észre, ez nagyon leszűkíti a lehetőségeket

Ram min 4GB, Háttértár min 32GB, de úgy láttam, nem ezek a nagy szűrők, amik miatt nem sikerült eddig találnom, ezek kb megvannak ebben az árkategóriában

Legyen Google Play Services

Jack dugó is nagyon fontos, főleg, ha a hangszóró nem túl jó

Kamera nem muszáj, hogy nagyon jó legyen, de nem baj, ha azért kinéz valahogy a képe, de nem ez a fontos

Nem kell dual sim, porállóság, vízállóság, x db kamera meg ilyen extrák, ezek sem szempont, tudok rá vigyázni, főleg ha lehet kapni hozzá védő fóliát és tokot.


Alapvetően a Xiaomik tetszettek, de azok nagyon nagy kijelzőjűek.

Illetve a Huawei és Honor gyárt hasonlókat, de azokon már nem támogatott a Google.

Samsungom volt, az akksija nem túl erős, illetve ebben az árkategóriában (is) eléggé túl vannak árazva, más gyártó készüléke többet tud, viszont ezeknek van kezelhető mérete.


Minden segítő választ köszönök szépen!



2021. máj. 30. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én iOS párti vagyok, de ha Andoid telefont vennék az Pixel 4a lenne ennyiért.
2021. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Valóban jónak tűnik, viszont az akksija 3140 mAh-val gyengének tűnik. Épp egy kicsit felette van a kijelölt árkategóriának, de amúgy hasonlót keresek, s ha az akksija erősebb lenne, abszolút befutó lenne. Így félek, hogy hamar lemerül.

2021. máj. 30. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kis telefonba nem fér nagy akku. Szóval, ha kell a kompaktabb méret akkor sajnos kompomusszumot kell kötnöd az akkuval. Vagy fordítva.
2021. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pixel 4A +1.

Üzemidőben szerintem erős közepes, 1 napot simán kibír.

2021. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ha emeled a keretet ott van az Xperia 10 III is.

Előrendelhető fejhallgatóval, szóval ha azon túladsz kijöhetsz annyi pénzből mint a Pixel 4A.

Ja és az sokkal jobb telefon tőle, üzemidőben legalább 2-szer annyit biztosan hoz. 5G támogatás, meg elég modern SoC van benne.

2021. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pixel4a javaslom én is .
2021. máj. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!