Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 Pro Max-ot szeretnék...

IPhone 12 Pro Max-ot szeretnék ki hozn. Csakis Telenor és Vodafone jöhet?

Figyelt kérdés
új havi díjas mobil-előfizetés vásárlásával mennyi előleget kell kifizetni kb.valaki estleg tudja?
2021. jún. 1. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

EGYÉNI elbirálás alapján történik az előfizetések kötése.

Menj be egy ügyfélszolgálati pontra és tudakod meg, hogy te mennyiért hozhadot el a telefont.

2021. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de kb mennyi lehet 60k vagy 100k?
2021. jún. 1. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
ember!!!! értesd meg, hogy EGYÉNI szerzdés kötés van!
2021. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit emberezel ha nem tudsz szépen válaszolni ellehet húzni.ertem hogy egyéni de akkor is lehet hogy lessz itt olyan aki vett már részletre iPhone 12 pro max ot es meg tudja mondani hogy ő mennyit fizetet ki...lehet hogy te nem de akkor se kéne így beszélni. Gondoltam hogy lessz ilyen ember....
2021. jún. 1. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

"ertem hogy egyéni"

Nem, nem érted!

Mindenkivel egyénileg könek szerződést.

Nagyon sok dolgot vesznek figyelembe ami alapján megmondják, hogy te mennyiért hozhatod el a készüléket.

Ha volt korábban tartozásod az is számít. Azt is megvizsgálja a program hogy mennyi ideje vagy előfiztő és hogy volt-e korábban előfizetésed, vagy kártyás telefonot és azokon mennyit beszélték. Ha nem volt, akkor azt is figyelembe veszi... satöbbi! Érted már? Hiába írja le neked kiss pista, hogy ő mennyit fizetett, te nem annyit fogsz fizetni! Annyit fogsz amennyit a rendszer neked egyénileg kiszámol.

2021. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Telekomnál 300k felet kell ki fizetnem online
2021. jún. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!