Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki folyamatosan hívogat...

Valaki folyamatosan hívogat telefonon, mit tudok tenni azon kívül, hogy letiltottam?

Figyelt kérdés

Kb 20x hivott egymas utan, mire felvettem, akkor kerdezgette ki vagyok, nevem cimem stb de nem mondtam semmit. Akkor is folytatta a kerdezgetest, de arra nem valaszolt ki o. Vegul kb leorditottam hagyjon beken.

Fekete listara tettem, ezen kivul mit tudok meg tenni? Igy is hivogat


2021. jún. 1. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Komolyan megmondtad neki a lakcímed és a teljes neved?!
2021. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Ha tiltottad, akkor nem tud hívni.Honnan veszed, hogy hívogat?
2021. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem mondtam semmit sem, egy kitalalt keresztnevet mondtam.

Mindig jon egy ertesites arrol hogy fekete listas hivott

2021. jún. 1. 23:46
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Cserélje telefonszámot
2021. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Vedd föl, de ne szólj bele, és némítsd le a mikrofonod. Hadd menjen a pénze, ideje. Pár ilyen kezelés után föladja.

Azért a számot futtasd meg a neten, nehogy valami fontos helyről keressenek, például banki tartozás miatt.

2021. jún. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Koszi kidobta, valaki mar irta a szamra hogy zaklato
2021. jún. 2. 00:26
 7/17 anonim válasza:
100%

Kettes vagyok.

Ha feketelistás, azaz leblokkolt számról kapsz sms-t azt is megjeleníti, hogy kaptál sms-t vagy csak a hívást?

2021. jún. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
92%

6.nem lehet hogy pont az volt aki ma kb minden ismerkedés kérdéshez megosztotta valami csaj számát? persze azóta jeleztem ezt az oldalnak és törölték a válaszait de lehet itt megtalálta valaki azt ő hívogat?

amúgy mellesleg engem is kerestek régebben egy nap 6x is nem szóltak bele és minden háttérzörégs volt letiltani nem lehetett mivel nem volt azonosítója így számot cseréltem ingyen azóta senki nem keres random.

2021. jún. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
85%

6.épp itt beszélgettük ezt egy emberrel hogy ki az aki random leírja valakis zámát ide hogy mások hívogassák...


https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__egyeb-kerdesek__1..

valahogy gyanúsan egybeeső a dolog.

2021. jún. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

"Valaki folyamatosan hívogat telefonon, mit tudok tenni azon kívül, hogy letiltottam?"

Mondjuk kérdezősködsz a gyakorin, az segít.

2021. jún. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!